استان ها

نگاه ویژه به جامعه دانشگاهی مسئولیت دانشگاهیان را سنگین‌تر می‌کند

به گزارش خبرنگار سرویس آنا از بندرانزلی ، حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین در دیدار با رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی بندرانزلی ، امیر هوشنگ بهاری ، با بیان اینکه این دانشمندان از عموم مردم هستند اظهار داشت: عموم مردم ، از جمله دانشجویان ، نگاهی منحصر به فرد به جامعه دانشگاه دارند. این متقاضیان مسئولیت های تحصیلی را دشوار می کنند.

وی با تشریح پیچیدگی همه دانشگاه ها از جمله اساتید ، دانشجویان و … در برنامه های فرهنگی و همچنین تعارضات فکری و عملی آنها در این زمینه اظهار داشت: این دانشگاه علاوه بر اجرای برنامه هایی در دانشگاه در زمینه مسائل شهری ، مجموعه ای برای واحد بندر انزلی دانشگاه آزاد اسلامی است. همچنین فعال باشید و منبع کار باشید.

به گفته امام جمعه بندرانزلی ، اگر دانشگاه ها در زمینه عملکرد هستند مسائل فرهنگی و اگر تأثیر در این زمینه قابل توجه باشد ، جامعه مشکلات زیادی در این زمینه نخواهد داشت.

شمس الدین گفت: ما در زمینه مسائل فرهنگی در جامعه مشکل داریم و انتظار داریم مراکز فرهنگی و دانشگاه ها در این زمینه فعالیت و پیشرفت بیشتری داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه مسائل فرهنگی نیاز به چارچوب و برنامه خاص خود دارند ، گفت: برنامه ریزی برای اجرای مباحث فرهنگی در دانشگاه ها باید به روشی عمیق و م effectiveثر انجام شود.

اجرای برنامه های مختلف برای ایجاد شادی در دانشگاه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی گفت: “این قسمت از دانشگاه با مناطق مختلف شهر تعامل خوبی دارد و اقدامات موثری را در سطوح مختلف انجام داده است.”

امیر هوشان در مورد اجرای برنامه های مختلف فرهنگی مانند جشنواره ها و معاونت فرهنگی دانشگاه گفت: “ما سعی خواهیم کرد با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی ، دانشجویی ، پژوهشی و … بیشتر به فضای دانشگاه توجه کنیم.” .

پایان پیام / 4121/4062 /

دکمه بازگشت به بالا