اجتماعی

مدیران اجازه ندهند حتی یک دانش‌آموز از تحصیل بازبماند

وزیر آموزش و پرورش در توضیح فرصت ها و نگرانی های ایجاد شده در شرایط فعلی گفت: “وضعیت شریانی فرصتی طلایی است تا ما بتوانیم در مورد مسیر خود تصمیم بگیریم.”

“یکی از بزرگترین ناامیدکننده های من این است که وی نتوانسته است به دیدار مدیران مناطق و شهرستانها برود. این جلسه با حل و فصل ، فرصتی عالی برای ادای احترام به تلاش ها و فداکاری های مردم سنتی کرونا است. بدون شک ، نسل های آینده فداکاری های معلمان و مدیران را در دوران کرونا به یاد می آورند.

ما توضیح دادیم که وضعیت امسال منحصر به فرد و منحصر به فرد است. ما دهه های متفاوتی کار کرده ایم ، اما امسال همه چیز تغییر کرده است ، از جمله رابطه بین برنامه درسی: در گذشته همه چیز روشن بود و صلح رسمی و نسبی امکان پذیر بود. امروز ، به دلیل همه گیری وبا ، اوضاع به طرز چشمگیری تغییر کرده است و روابط ما چالش برانگیز و مأموریت مهمی است.

وی خاطرنشان كرد كه ما در این شرایط نه تنها باید جاده جدیدی بسازیم ، بلكه باید از همان راه گام برداریم – مسیری كه هنوز طی نكرده ایم و راهی را كه تجربه نكرده ایم و آینده نامشخص است. با وجود کرونا ، وضعیت کلی به سمت بهتر تغییر کرده و همه با نگرانی درگیر هستند. این یک وضعیت جدید جهانی است.

وی افزود: “در هر شرایط جدید فرصت ها و خطرات وجود دارد. تهدید این است که در این شرایط ما دلسرد و درمانده می شویم و نمی توانیم کار را به خوبی انجام دهیم اما فرصت های طلایی وجود دارد. اگر خانه خود را به روشی که استفاده می کنیم بنا کنیم و بخواهیم ، یک فرصت تاریخی بی نظیر وجود دارد که اعتماد به نفس ما را افزایش می دهد.

مدیران باید با شناخت شرایط فردی دانش آموز ، اجازه ترک تحصیل در دانش آموز را ندهند

یکی از اعضای کابینه تدبیر و امید گفت: “با توجه به شرایط عمومی و جهانی فعلی ، انتظار می رود که همه دانش آموزان از آتلانتا مناسب برخوردار باشند و مدیران نمی توانند حتی یک دانش آموز را رها کنند.”

وی ادامه داد: “در شرایط فعلی ، صلاحیت مدیران نباید نادیده گرفته شود یا رد شود. این امر مستلزم نظارت بر کار معلمان و تشویق آنها به کار جهادی است. “

وی گفت: در این شرایط باید رابطه مدرسه با خانواده تقویت شود و ما باید از خانواده ها بهره ببریم. خانواده ها باید از فعالیت های مدرسه مطلع شوند و این چیزی است که ما سالها تلاش کرده ایم به آن دست پیدا کنیم ، اما شرایط مانند امروز نیست ، بنابراین باید از این فرصت استفاده کنیم.

وی گفت: همه می توانند در تحقق این مدرسه كمك كنند. مطمئناً این رویداد همه دنیا را تحت تأثیر قرار داده است ، بنابراین بگذارید در این مدت خاطرات شیرینی را برای خود رقم بزنیم تا از دانش آموزان و معلمان آینده امروز به عنوان شهدا و کلیساهای دوران کرونا یاد کنیم. او از شهدای بزرگوار ما می گوید و امروز همه آنها از فداکاری های خود صحبت می کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، حاجی میرزایی گفت: “ما در رقابت با بقیه جهان هستیم و باید نقش خود را در این شرایط بازی کنیم. البته وضعیت فعلی پایدار نخواهد بود و تغییر خواهد کرد.” بنابراین نباید فرصت را از دست بدهیم.

وی افزود: “پس از هر توفان ، صلح برقرار خواهد شد. در این فعالیت به مردم فرصتی طلایی داده می شود تا خانه های خوب را در جای مناسب بسازند و در این شرایط فرصتی برای خلاقیت و نبوغ وجود دارد که نباید به راحتی آن را گرفت.

یکی از اعضای کابینه تدبیر و اومد گفت: “تا سال گذشته ، ما در راه خانه ای بودیم که توسط دیگران ساخته شده بود ، اما امروز این فرصت منحصر به فرد به ما داده می شود که این خانه را به روشی که می خواهیم و در مکان مناسب بسازیم.” تمام تلاش ما را در این زمینه نشان داده و استفاده کنیم.

مدرسه مدار در دهه های اخیر به این موفقیت نرسیده است. وی گفت ، این فرصتی برای مدیران است تا خلاقیت خود را نشان دهند. ما از تلویزیون کمک گرفتیم و شما مدیران بسته های آموزشی را ارائه دادید.

وی افزود: “هدف اصلی همه فعالیت ها آموزش دانش آموزان است. در این راستا ما شبکه ای از مدارس ، مدارس تلویزیونی و بسته های آموزشی را در اختیار مدارس قرار داده ایم ، اما اگر مدیر ، به آن فکر می کنید ، راه های دیگری برای دستیابی به این اهداف در اختیار ما قرار دهید.” تا از تجربیات خود بهره مند شوید.

وزیر آموزش و پرورش در صحبت با مدیران گفت ، “شما نقش بزرگی در مدیریت ، جستجو و بازی در نقش کرونا دارید. زیرا این فرصتی برای بلوغ ، رشد و … است. توجه کنید که چه کسی شما را از این رویداد نجات داده است. غم و اندوه و ناامیدی یا رشد و بلوغ؟

وی افزود: شرایط فرصتی برای سنجش دین ، ​​اعتبار ، سخت کوشی و توانایی است ، بنابراین قبل از پایان این رقابت خود را نشان دهید. این محل فداکاری و خودخواهی است. این وضعیت پایان می یابد و ما از خود خواهیم پرسید که در این شرایط چه کرده ایم ، بنابراین این فرصت طلایی را در زندگی خود برای رشد و خروج از این میدان جنگ در نظر بگیرید.

وی گفت: “تاج گذاری فرصتی برای جامعه و فرصتی برای ایجاد نقشه در زندگی است. ما باید سعی کنیم مرهمی برای مردم باشیم.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا