اجتماعی

کدام علائم کرونا ماندگار نیست؟

ES و لرستان یک متخصص ریه ، با اشاره به از دست دادن حس بویایی و چشایی در بیماری عروق بیماری کرونا ، می گوید: “این علائم در مراحل اولیه بیماری ظاهر می شوند ، ضعیف هستند و طولانی نمی مانند.

علی امیری در مصاحبه با ISN گفت: “این علائم اغلب در مراحل اولیه بیماری مشاهده می شوند.”

وی در ادامه گفت: “من حس بویایی و چشایی خود را از دست داده ام. رگ ها علائم کوتاه مدت هستند و طی دو تا سه هفته از بین می روند ، اما در صورت ادامه باید از موادی که عصب بویایی را تحریک می کنند استفاده کنید.”

وی با تأکید بر اهمیت قرنطینه دو هفته ای برای تصلب شرایین در خانه ، گفت: به طور کلی همه افرادی که اولین معاینه عروقی مانند مشاوره پزشک را انجام داده اند ، به احتمال زیاد به بیماری عروق بیماری کرونا قلب مبتلا می شوند. در خانه بمان

وی با بیان اینکه طول قرنطینه بستگی به شدت بیماری دارد ، افزود: برخی از افراد باید به بیمارستان بروند و بهبود یابند.

وی گفت: این افراد باید یک یا دو هفته بیشتر از اکثر افراد در قرنطینه بمانند ، اما همین دو هفته هفته قرنطینه کافی است زیرا بیش از 80٪ علائم غیرقابل مشاهده یا علائم کم و متوسط ​​است.

امیری ادامه می دهد: «درگیری ریوی در افراد آلوده به ویروس وبا برای مدت طولانی در بیمار ادامه دارد ، اما بیشتر علائم مانند تب و لرز ، سردرد ، بی علاقگی و غیره موقتی است و طولانی نمی ماند.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا