اجتماعی

حیوان آزاری روی آنتن زنده و خشم بیننده ها

در یک برنامه زنده تلویزیونی ، یک میزبان زن با خشونت و خشونت یک روباه را گرفت تا شجاعت خود را نشان دهد. به دنبال این حادثه ، برنامه بحث برانگیز تلویزیون مصر تعطیل شد و مجری مجبور به عذرخواهی شد.

به گزارش الجزیره ، شورای عالی رسانه ای مصر پس از ارتکاب عملی غیرمعمول و بعضاً غیراخلاقی توسط ریحام سعید ، مجری برنامه “زنان خوب” مصر ، این برنامه را برای پنجمین بار به حالت تعلیق درآورد. آهسته

پس از یک سال وقفه به دلیل اعتراضات ، ریحام سعید برای دومین بار به صدا و سیما بازگشته است ، اما سازنده مصری نه تنها علاقه ای به تغییر نشان نداده بلکه کارهای نامناسب بیشتری را نیز در فصل جدید انجام می دهد.

در آخرین برنامه خود در مورد شکار حیوانات ، او توسط یک روباه قرمز مورد آزار و اذیت قرار گرفت و به زنجیر کشیده شد و باعث شد تا نمایش را از دست ندهد!

او روباه درمانده را در تلویزیون دید که در مقابل تماشاچی حیرت زده زمین گیر شد و از دوربین التماس کرد.

این مجری مصری می گوید که قصد دارد به مخاطبان خود بیاموزد که چگونه گام به گام حیوانات وحشی را شکار کنند. وی گفت که می خواهد اولین کسی باشد که چنین برنامه هایی را در کانال های عربی زبان توزیع می کند.

ریحام سعید در برنامه خود در مورد نحوه شکار حیوانات وحشی مانند گرگ ، روباه و مارهای بزرگ با نشان دادن اینکه از حیوانات وحشی نمی ترسد شجاعت خود را نشان داده است.

از کودکی با دیدن حیوانات خشک در خانه پدربزرگم ترسیدم و گفت که از آن زمان تاکنون این شجاعت و این شخصیت در او ایجاد شده است.

مخاطبان در شبکه های اجتماعی فیلم را به اشتراک گذاشته و خواستار مجازات مجری برنامه شدند. وی به ماده 28 قانون محیط زیست مصر اشاره کرد که آزار و شکار حیوانات را جرم تلقی می کند و این زن را با جریمه نقدی و زندان مجازات می کند.

گروه های مدافع حقوق حیوانات و ریحام سعید وزیر محیط زیست مصر نیز به این ادعاها پاسخ داده اند. به دنبال این پاسخ ها ، شورای عالی رسانه ای مصر در حال بررسی موضوع است.

شبکه نهار مصر که به طور زنده پخش می شود ، از مردم عذرخواهی کرد و هدف از این برنامه را تمرکز بر شکار در مصر اعلام کرد.

این بازیگر مشهور مصری در پی طغیان اینترنتی ، از نزدیکان خود متهم به شرکت در تجارت حیوانات و گفت او بی رحم است ، از مردم عذرخواهی کرد.

وی همچنین گفت که از ناراحتی برنامه متاسفم ، اما این تقصیر وی نبود ، زیرا او در خانه ای پر از حیوانات وحشی و خشک بزرگ شد و خود نیز از انجام این کارها راضی نبود ، اما گفت شکار حیوانات لذت بزرگی است که همه نمی توانند آن را انجام دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا