اجتماعی

ماموران پلیس مشکل مردم را مشکل خود بدانند

رئیس پلیس مدینه از افسران پلیس خواست که وضعیت مردم را امری عادی تلقی کنند.

آیسانا گزارش داد سردار حسنی رحیمی پس از بازدید میدانی از کلانتری های پایتخت به خبرنگاران گفت: کلانتری ها تفاوتی ندارند. ”

وی گفت: “هیچ کس مجاز نیست نظم و امنیت مردم اطراف کلانتری را بر هم بزند و به خطر بیاندازد.”

رحمی تأکید کرد: با کسانی که می خواهند از طریق تجاوز و خشونت مردم را آشفته کنند باید با قانون و قانون برخورد شود و نظم و نقض امنیت نباید آزار و رفتار بد مردم در گذشته را تکرار کند. .

رئیس پلیس تهران بزرگ ، کلانتری ها را به عنوان مرکز ثقل محله و شهر توصیف کرد و افسران پلیس باید بلافاصله برای رفع نگرانی های مردم اقدام کنند.

وی با تأکید بر لزوم تقویت مراکز مشاوره و پشتیبانی در کلانتری ها افزود: “این مراکز نه تنها از حجم دادگستری می کاهند بلکه از مدت زمان دادرسی نیز می کاهند و الگوی خوبی برای مردم محلی هستند.”

وی در پایان در خصوص بازدید از چندین کلانتری اظهار داشت: کلانتری ها باید نمادی از خدمت به مردم باشند و مردم از تلاش های بی وقفه ، فداکاری ها و تلاش های افسران پلیس آگاه باشند و مجرمان باید با تلاش مسئولان متزلزل شوند.

در برنامه ای دیگر ، رحمی که با هیئت مدیره بازار بزرگ تهران دیدار کرده بود ، از بازاریان برای اقداماتشان در زمان منع رفت و آمد تعریف و تمجید کرد.

وکیل دادگستری در کنار آمدن با ویروس کرونا و اعمال محدودیت های کرونا همکاری مثال زدنی و تحسین برانگیزی داشت و با وجود همه مشکلات و نگرانی های ائتلاف ، ظرف دو هفته تعطیل شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا