حوادث

احتمالات جدی برای منشأ بوی مرموز در تهران / ضرورت تعیین متولی برای سنجش بو

رئیس آژانس پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه “ما نمی توانیم منبع بوی خیابان را پیدا کنیم” گفت: برای همه دستگاه ها مهم است که در این زمینه همکاری و همکاری داشته باشند. ما آماده همکاری کامل در این زمینه هستیم.

با توجه به ESA این رایحه مخفی اولین بار در اوایل سال 1397 توسط مردم تهران کشف شد ، رازی که بوی آن از طریق شبکه های اجتماعی و هشتگ بسیار سریع بو می شود و کاربران در بسیاری از مناطق شهر موسوم به «شنیدن مخفی» از استنشاق آن در زمان حضور در تهران خبر دادند. داد. تنها پس از آن بود که بسیاری از مصاحبه ها و اظهارنظرها توسط مقامات مختلف در مورد منشا این بو صورت گرفت که برخی از آنها توسط شهروندان پاسخ داده شد ، اما در پایان منبع دقیق این بو مشخص نشده و یا حداقل علنی نشده است. .

حدود یک سال بعد ، در اواخر دسامبر سال گذشته ، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران از خرید دو ردیاب بو خبر داد: “این دستگاه ترکیبات بو را تعیین می کند و می توانیم به منبع برسیم.” وی گفت حداقل 15 دستگاه باید برای تأیید بیشتر در شهر نصب شوند.

اکنون ، تقریباً دو سال پس از ماجرای اسرارآمیز رایحه و یک سال پس از خرید دستگاه اندازه گیری ، رایحه مخفی دوباره به تهران بازمی گردد. در این حالت ، این س asال وجود دارد که آیا از تجهیزات رایحه درمانی خریداری شده توسط آژانس پیشگیری و مدیریت بحران تهران استفاده شده است یا خیر. رضا کرمی محمد در گفت وگو با دانا نیوز او به این س answersال پاسخ می دهد.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران در مورد استفاده از این ابزارها گفت: “نکته مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که یک سازمان باید به عنوان متولی این موضوع و اطلاعات آن و سایر ادارات و تجهیزات شناخته شود. این سازمان را پیدا کنید و با آن همکاری کنید.
کرمی محمدادی ، با بیان اینکه یافتن منبع بویایی در خیابانها به تنهایی امکان پذیر نیست ، گفت: “مهم است که همه ابزارها درگیر باشد و همکاری لازم در این زمینه وجود داشته باشد.” سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران آمادگی همکاری کامل در این زمینه را دارد.
وی افزود: ما برای اندازه گیری وضعیت موجود از دو ابزار استفاده کرده ایم اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ایم. در واقع شرایط دشواری برای مطالعه وجود دارد.
رئیس آژانس پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران همچنین گفت: این تجهیزات توسط این شرکت خریداری شده است. در حال حاضر و در گذشته ، این دستگاه ها به وجود گوگرد پی برده اند. اما این محصول گوگردی از کجا آمده است؟ تاکنون ، مطالعات مختلف نشان داده است که دسامبر و ژانویه ، که در سال های اخیر باعث ناامیدی شهروندان شده است ، نمی تواند منبع این بو باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا