استان ها

برگزاری نخستین جشنواره طراحی لباس مشاغل کشور در قزوین

به گزارش خبرگزاری کاوین آنلاین؛ محمد حسنی اسماعیل ، مدیر کل فرهنگ اسلامی و اداره کل کاوین گفت: “این جشنواره یک فانتزی است و هدف آن ساماندهی مد و لباس در کشور ، استفاده از الگوهای مناسب ایرانی اسلامی در صنعت پوشاک و ارتقا participation مشارکت هنری اهالی فرهنگ و هنر است.” مضامین مد و لباس.
ارتقا of لباس ایرانی و کسب مهارت و خلاقیت در بخش پوشاک ، توسعه طراحان و تولیدکنندگان در بخشهای طراحی و ساخت و ارتقا of محصولات ملی در تجارت از دیگر اهداف این جشنواره است. راهنمای اسلامی کازوین با همکاری کارگروه سازماندهی مد و لباس کشور ، جمع آوری استارتاپ ها و سازماندهی یک مituteسسه فرهنگی و هنری برای طراحان ایلا تشکیل شد.
وی گفت که قسمت اصلی این رویداد شامل طراحی و اجرای لباس اداری زنان و مردان خواهد بود و شرکت کنندگان می توانند از هرگونه مواد و تکنیک هایی برای ایجاد نتیجه استفاده کنند.
اسماعیل افزود: “جنب جشنواره همچنین شامل کارگاه های آموزشی آنلاین و نمایشگاه های مجازی و تبلیغات کتاب و همچنین مصاحبه و معرفی با تولیدکنندگان برجسته کشور است.”
وی گفت: علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند برای اطلاع از شرایط و ضوابط عمومی و ویژه شرکت در این جشنواره به محل برگزاری این جشنواره مراجعه کنند.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ناحیه کاوین ، فرصت ارسال آثار به روز اول بهمن بر اساس اثر دریافت شده در چهارم بهمن ماه امسال داوری می شود و جایزه نقدی به نفرات برتر اهدا می شود.

46

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا