استان ها

برگزارکنندگان تجمع بیش از ۳۰ نفر به مراجع قضایی معرفی می شوند

به گزارش خبرگزاری کاوین دانا نیوز نورالله آریارزی با اشاره به اجرای مصوبات ستاد کرونا برای اجرای محدودیت های جدید در مناطق مختلف استان ، گفت: “پلیس و مقامات لشکری ​​و شهرستانی برای گفتگو در مورد چگونگی اجرای این طرح دیدار کردند.”

وی گفت: طرح كلی محدود كردن تفكر از روز شنبه اول آذرماه در شهرستان اجرا و اجرا می شود و امیدواریم مردم در اجرای آن همكاری كنند.

توقف 22

آریارضایی گفت: در حال حاضر پنج شهر استان قرمز هستند اما آوج زرد است و انتظار داریم با همکاری همه مدیران ، مردم و رسانه ها بتوانیم طی دو هفته آینده این وضعیت را به سفید تغییر دهیم. .

وی گفت: براساس بخشنامه جدید ، فعالیت سالن ها ، استخرها ، سالن ها و باشگاه های ورزشی و همچنین پارک ها به مدت دو هفته بسته خواهد شد و با متخلفان به شدت برخورد می شود.

علیرضائی یادآور می شود: تشریفات تشریفات و مراسم عروسی ، بازارهای روزانه در شهرها و شهرها ممنوع است و در صورت انجام هرگونه مراسم ، متولیان و مجرمان به مراجع قضایی و دادگاه ها معرفی می شوند.

وسایل نقلیه دارای مناطق و شهرهای نارنجی و غیرارنجی اجازه ورود به شهر آوج را ندارند و پلیس موظف است 500 هزار و یک میلیون تن جریمه نقض تخلف را اعمال کند.

123

علیرضایی افزود: طی دو هفته آینده ، بازرسی ها و بازرسی ها از اردوگاه ها تشدید می شود و انتظار داریم كه رهنمودهای بهداشتی توسط صاحبان مشاغل و صاحبان مشاغل كاملاً رعایت شود.

مدیر شهر آوج از طرف خود گفت که به دلیل کمبود شدید نیروی انسانی در ادارات شهرستان ، مدیران و کارمندان باید از هرگونه خدمات مخابراتی و مأموریت های غیرضروری خودداری کنند و فقط کارمندان زن می توانند از این فرصت برای رضایت مدیران خود استفاده کنند

وی گفت: مشارکت مردم با حفظ پروتکل های بهداشتی ، ماسک زدن و توجه به فاصله اجتماعی و اجرای تصویب دفتر مرکزی کرونا بسیار مهم خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا