اجتماعی

اجرای طرح رسیدگی به وضع معیشتی مستاجران شهر تهران

رئیس تصدی باسج شهرداری تهران از اجرای طرحی برای کاهش شرایط زندگی مستاجران در تهران خبر داد.

این جلسه با حضور دبیران مناطق 22 شهر تهران و سرپرست شهرداری تهران در مجتمع فرهنگی ورزشی شهدا برای بحث و گفتگو در مورد شرایط زندگی مستاجران تهرانی برگزار شد.

در این مراسم ، مجتبی سالک ، رئیس سازمان پایگاه شهرداری تهران ، بر لزوم هماهنگی بین اعضای شورا و پایگاه آزا برای دستیابی به این هدف تأکید کرد. کسانی که هم اکنون از مشکلات اقتصادی رنج می برند را شناسایی کرده و برای بهبود شرایط زندگی خود گام بردارید.

وی گفت: “ما می خواهیم از طریق واسطه ها ، ائمه جماعات ، نیکوکاران و فرماندهی حوزه انتخابیه بازار اجاره را کاهش دهیم تا بتوانیم بار سنگینی بر سر برنامه خدا برای رسیدگی به شرایط زندگی مستأجران در تهران حمل کنیم.” مسکن در زندگی مردم را کاهش دهید. همچنین باید مسکن کم اجاره با شناسایی مالکان خوب در اختیار جمعیت آسیب دیده قرار گیرد.

وی با بیان اینکه فلسفه تاسیس لیسانس با مشاوران وی همسو است ، گفت: ما باید به نفع مردم از سیاست دور شویم و افزود: یکی از تحولات در ماه های اخیر کاهش توان مالی و توانایی پرداخت هزینه های زندگی است. بار اجاره نیز 50 درصد از هزینه های خانوار افزایش یافته است.

وی افزود: “مسلمانان باید نسبت به جامعه و افراد احساس مسئولیت و مسئولیت کنند ، زیرا انجام تعهدات دینی نه تنها برای پرستش خدا بلکه برای انجام اعمال دینی مانند نماز ، روزه و غیره است.”

وی اظهار داشت: اجاره بها در سال جاری به حدی زیاد است که اجاره بها آنقدر زیاد است که بسیاری از مستاجران دیگر قادر به اجاره نیستند و بسیاری از مستاجران هنوز ناامید هستند. .

به گزارش روابط عمومی شهرداری بسیج تهران ، مجتبی سالک گفت: “ما اعضای شورا تا پایان ویروس وبا به این مهربانی و آسایش ادامه خواهیم داد.” بنابراین ، مقامات دولتی باید با مشاوران ، امامان و مالکان محلی خود برای تکمیل طرح پیشنهادی برای رسیدگی به وضعیت زندگی مستاجران در تهران همکاری کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا