حوادث

جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

کاتانو

علی اشار بیات گفت که قرارداد بیمه فعلی اضافی در پایان ماه نوامبر به پایان می رسد و قرارداد جدید با آتیه سازان حافظ تا 21 نوامبر 2014 تمدید می شود.

وی افزود: جلسات و مذاکرات با تأمین اجتماعی برگزار شده و میزان بیمه اضافی هفت برابر از 3000 تن به 21000 تن افزایش یافته است.

رئیس انجمن بازنشستگان و بازنشستگان تأمین اجتماعی اعلام کرد که پوشش بیمه اضافی تحت قرارداد جدید 65000 تن برای هر نفر تعیین شده است ، “این میزان در سال گذشته 44000 تن بود.

طبق قرارداد جدید ، سقف تعهدات پزشکی سد رنسانس از 20 به 40 میلیون تن و سقف كل بیمارستانها از شش به 12 میلیون تن افزایش یافته است.

به گفته وی ، انواع مختلف آنژیوگرافی و سی تی آنژیوگرافی ، انواع اسکن ، سی تی اسکن ، رادیولوژی ، انواع MRI و بسیاری از خدمات دیگر یک میلیون و 700000 تن افزایش یافته است. همچنین تعداد خدمات سرپایی ، انواع معاینات ، لیزیک ، مراقبت های ویژه و بستری و غیره افزایش چشمگیری داشته است.

سرانجام ، رئیس انجمن بازنشستگی و بازنشستگی آژانس تأمین اجتماعی به بیماران کرون گفت که آزمایش ، آزمایش و سقف بیمارستان شش میلیون تن بوده و به 40 میلیون تن رسیده است.

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا