حوادث

کشف بیش از ۴ تن موادمخدر در مرزهای سیستان و بلوچستان

گشت مرزی ناجا اعلام کرد که بیش از 4 تن انواع مواد مخدر توسط سیستان و مرزبانان دولت بعث کشف شده است.

با توجه به ESA سردار احمد علی گودرزی افزود: “كنترل استان های سیستان و بلوستان برای كنترل و حفاظت از مرزها و اقدام قاطع در زمینه قاچاق مواد مخدر است. فعالیت یك گروه بزرگ قاچاق مواد مخدر در منطقه مرزی سراكوان و تشدید برنامه ریزی عملیاتی و اقدامات كنترل دقیق. آن را در دستور کار قرار دهید.

وی افزود: با آغاز عملیات شناسایی گسترده ، گشت های مرزبانی سراوان در چندین گروه در منطقه گشت زدند و راهنمایی های عملیاتی و اطلاعات مرزی را ارائه دادند. در حالیکه اعضای تیم قصد داشتند محموله را به صورت قاچاق وارد کشور کنند ، این منطقه توسط نیروهای مرزبانی تصرف شد.

به گفته فرمانده مرزبانی ناجا ، مزدوران در کمین ماموران مرزبانی و شلیک بر اساس قانون به سمت مأموران تیراندازی کردند. سرانجام پس از مبارزه مسلحانه ، مرزبانان که دیدند منطقه برای مرزبانان بسیار باریک است ، کارتل های مواد مخدر خود را رها کرده و فرار کردند.

گودرزی افزود: مرزبانان منطقه را پاکسازی و یک دستگاه کامیون پر از مواد مخدر را توقیف و 4 تن ، 26 کیلو و 615 گرم ، 3 تن ، 702 کیلوگرم ، 610 گرم تریاک و 324 کیلوگرم و 5 گرم انواع مواد مخدر کشف کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا با همکاری سازمان های اجرای قانون ، از عملیات موفقیت آمیز دیگر گشت مرزی در مناطق شرقی کشور یاد می کند: در عملیاتی جداگانه 85 کیلوگرم تریاک کشف شد.

طبق وب سایت پلیس ، شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده به عهده مرزبانان است. کشور باید احساس آرامش و ثبات کند.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا