اجتماعی

تعطیلی مشاغل گروه ۲، ۳ و ۴ اراک و ساوه از ساعت ۱۸/خوابگاه الزهرا(س) نقاهتگاه می‌شود

دانا نیوز / مرکزی معاون امور سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار بیانیه: طبق تصمیم ستاد تاجگذاری ملی ، فعالیت های دو ، سه و چهار گروه به مدت یک ماه در ساعت 18:00 در اراک و ساو بسته خواهد شد.

بهروز اکرم با استناد به تصمیمات اداره ملی بیماری های عروق کرونا در جلسه 17 اکتبر اداره بیماری های عروق کرونا در ایالت مارکازی گفت: “از 11 اکتبر تا اکتبر ، همه عملیات در دو ، سه و چهار مرکز ایالتی انجام می شود. البته شهر. ساوه ساعت 6 عصر بسته می شود و در صورت فعال بودن ، پلیس محلی می تواند بلافاصله با اتحادیه تماس بگیرد.

وی افزود: از 15 نوامبر تا 15 دسامبر خودروهای شخصی از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر در شهرهای اراک و سو ممنوع می شوند و هرگونه تردد برای کارکنان بهداشتی که می خواهند با آنها سفر کنند 500000 تن جریمه می شود. آنها یک ماشین شخصی برای استفاده دارند و از طریق پلیس با خریداران هماهنگی لازم انجام می شود.

اکرم با بیان اینکه در این مورد ، غذا خوردن در برخی از خانواده ها در رستوران ها مهم است ، خاطرنشان کرد: رستوران ها در روزهای آینده تعطیل نیستند ، اما به دلیل تمرکز بر محافظت از بسیاری ، استقبال در رستوران ها محدود است. دست به دست خواهد داد و این محدودیت در این هفته آزمایش می شود.

معاون علمی رئیس جمهور گفت: “یافته های علمی نشان می دهد اگرچه 50٪ از ظرفیت رستوران ها استفاده می شود ، اما ویروس می تواند 80 تا 90٪ از جمعیت محلی را در صورت وجود ناقل منتقل كند ، بنابراین باید مشاركت در رستوران ها كاهش یابد و فقط برای خرید غذا و خوردن در خانه وجود دارد. .

طبق آماری از سراسر جهان ، 31 درصد بیماران به خانواده های خود پیوسته اند ، اما متأسفانه این تعداد در کشور و در منطقه مرکزی بیش از 40 درصد است ، بنابراین ما نیاز به پیوند خانواده داریم. بستن.

اکرم گفت: “ما امیدواریم که ویروس در آینده نزدیک افزایش یابد.”

وی توضیح داد: خانواده های عروس و داماد موظف هستند مراسم تشییع جنازه یا حتی خانواده متوفی را انجام ندهند و در صورت انجام مراسم باید اقدامات جدی انجام شود.

اکرم با اشاره به یک فیلم ویدئویی سایبری از صعود زنی به دیوارهای معبد اراک برای ورود به داخل کشور ، اکرم گفت: “با توجه به اینکه تعطیلی معبد اراک یک تصمیم قانونی از سوی ستاد مدیریت کرونا در منطقه کراچی بود ، این رفتار در واقع مجازات عمومی است. خانه مانند بالا رفتن از دیوار است و البته اگر این درگیری رخ دهد و اطلاعاتی داده شود ، افراد دیگر جرات نفوذ در دیوارهای معبد اراک را ندارند.

دولت مرکزی با استناد به یک بیماری محله محور و جلب مشارکت های مردمی از طریق مدیرکل دفتر امور اجتماعی ، دانشگاه علوم پزشکی ، سامان ، هلال احمر و آژانس تبلیغات ، مساجد و ائمه جماعات سیاسی ، امنیتی و اجتماعی را مورد توجه قرار داده است. اتاق خواب الزهرا (س) در اراک در آینده به ستاد اهدا خواهد شد و سپاه آماده است تا در صورت لزوم خانه مرزی را راه اندازی کند.

وی افزود: “سازمان سکوت منطقه ای با کمک اداره مرکزی اقتصادی اداری هفته آینده محل بیمارستان را رصد می کند ، مخازن اکسیژن و خطوط لوله را در اختیار آنها قرار می دهد و دانشگاه علوم پزشکی تجهیزات این مرحله را تهیه می کند.” تخت های Icu درست کنید و بیماران جدی را تحت پوشش قرار دهید

اکرم با تأکید بر لزوم تلاش بیشتر نهادهای سنتی گفت: “این توانایی را نباید در این عصر نادیده گرفت ، زیرا مسئله نماز و معنویت باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.”

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا