بین الملل

وزیر خارجه آلمان دو طرف انتخابات آمریکا را به خویشتنداری فراخواند

وزیر امور خارجه آلمان از هر دو طرف خواست تا در پیش از انتخابات ایالات متحده خویشتنداری کنند و گفت: افزایش “تنش” غیرمسئولانه است.

رویترز به نقل از هایکو ماس ، وزیر امور خارجه آلمان گفت: “آمریکا چیزی بیش از یک نمایش است.” در این حالت ، هرکسی بنزین روی آتش می ریزد غیرمسئول است. در حال حاضر ، ما باید آرام باشیم تا نتیجه این انتخابات مشخص شود.

البته نتیجه این است که نتیجه باید پذیرفته شود و همه ابتدا باید خویشتن داری کنند. این برای ما نیز صدق می کند. بازندگان از دموکراسی بیش از بهترین برندگان مهم هستند. در یک مسابقه اخیر ، شخص می تواند خود را یک بازنده ببیند ، و این نشان می دهد که بستن اختلافات سیاسی چقدر مهم است.
وی گفت: “هرچه رئیس جمهور آینده بتواند آرامش بیشتری پیدا کند ، علاقه بیشتری به ایالات متحده خواهد داشت ، زیرا این کشور چیزی فراتر از یک نمایش است.”

ماس ادامه می دهد: “بسیار آسان است که با چنین رای محدودی در کنار برنده قرار بگیرید. دانستن چگونگی حل اختلافات سیاسی مهم است. همچنین لازم به ذکر است که ایالات متحده قادر نخواهد بود با تمام وجود به صحنه بین المللی بازگردد. جهان آمریکا را به عنوان یک سیستم می خواهد ، نه علتی برای خشونت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا