استان ها

فعالیت تالارها، آرایشگاهها و روزبازارها در استان قزوین دو هفته تعطیل می شود

به گزارش خبرگزاری کاوین دانا نیوز منفور حبیبی روز پنجشنبه در ستاد دفاع و مبارزه با تروریسم کازوین کرونا در سالن مدیریت بحران منطقه ای کازوین گفت که سه جلسه در مورد اهمیت پرونده کرونا و وضعیت بحرانی منطقه طی 24 ساعت گذشته برگزار شده است. ما اقدامی انجام داده ایم و قصد داریم با آن مقابله کنیم.

وی گفت: 9 ماه پس از ورود ویروس کرونا به کشور ، اقدامات گسترده ای برای مقابله با آن انجام شده است. در بعضی موارد موفق بودیم و گاهی ضعف داشتیم.

به گفته معاون ستاد مرکزی کرونا در منطقه کیوین ، ویروس کرونا بسیار مرموز و پیچیده است و هر روز تغییر رنگ می دهد و اگر مردم و مسئولان تصور کنند که طبیعی است ، این خسارت حتی بیشتر است.

تاج 4

بستری شدن 544 بیمار در قزاقستان

حبیبی گفت: در حال حاضر 544 بیمار در بیمارستان منطقه کاوین بستری شده اند و اگر همه تخت ها را برای درمان عروقی اختصاص دهیم باز هم جواب نمی دهد و هنوز آزمایش جدی داریم زیرا ویروس هنوز درمان نشده است.

وی گفت: ساس ها تنها راه حل بیماری بیماری کرونا قلب نیستند ، اما باید مراقب خودمان باشیم و اطمینان حاصل کنیم که مردم برای کنترل بیماری در خانه می مانند.

حبیبی افزود: “علی رغم ممنوعیت و ممنوعیت ، ما هنوز به شرایط مناسب و مورد نیاز نرسیده ایم و باید اقدامات تلفات اساسی و شدیدتر را شاهد باشیم.”

وی گفت: “امروز همه ما مسئول هستیم و طبق نظر رهبری ، اولویت حفظ سلامتی مردم است و آموزش دینی برای سلامت مردم مهم است ، بنابراین ما باید تمام منابع خود را برای كنترل كرونا بسیج كنیم.”

تیمار کوانتومی در قرنطینه معکوس انجام می شود

وی با استناد به برخی از دستورالعمل های مهم کنترل بیماری کرونا در منطقه ، گفت: “بیشتر بیماران و سالخوردگانی که بر اثر بیماری عروق بیماری کرونا قلب و بالای 65 سال می میرند باید در این مورد طرح” قرنطینه معکوس “را اجرا کنند.

تاج 6

حبیبی افزود: با اجرای این طرح ، خانواده های دارای سالمند بالای 65 سال به هیچ وجه مجبور نیستند خانه خود را ترک کنند.

حدود 75٪ بیماری بیماری کرونا قلب در افراد بالای 65 سال رخ می دهد

وی گفت: در حال حاضر ، آمارها نشان می دهد حدود 75 درصد از کسانی که به دلیل بیماری بیماری کرونا قلب می میرند مربوط به افراد بالای 65 سال هستند ، بنابراین مراقبت از این گروه سنی مهم است.

با توجه به اهمیت توجه به آموزش و فرهنگ ، حدود 16000 معلم و 233000 دانش آموز در این منطقه داریم و اگر معلمان 3 دقیقه در روز مراقبت های بهداشتی را در كرونا گزارش دهند ، بسیاری از خانواده ها می توانند در امان باشند. نگهداری.

وی گفت: اگر به دانش آموزان یاد دهیم كه چگونه از خود و خانواده خود مراقبت كنند ، 80 درصد خانواده ها می توانند در كار شركت كنند.

حبیبی افزود: “تاکنون محدودیت هایی تعیین کرده ایم ، اما باید تجدیدنظر کرده و تحریم ها را افزایش دهیم.”

تعطیلی آرایشگاه ها ، پارک ها ، سالن های پذیرایی

معاون بخشدار کازوین گفت این ممنوعیت به مدت دو هفته روز شنبه به حالت تعلیق در خواهد آمد. اگرچه در ردیف 25 محدودیت سفر نیستیم ، اما به این دلیل است که در معرض خطر ترافیک سنگین قرار داریم. مسافرت نباید محدود شود ، باید منتظر آلودگی بیشتر باشیم.

وی افزود: “اگرچه تعداد ترافیک در منطقه 38٪ کاهش یافته است ، اما جلوگیری از شیوع بیشتر با اعمال محدودیت های اضافی مهم است.”

تاج

حبیبی ادامه داد ، “جایی برای کادر پزشکی خود اشتغالی وجود ندارد و آنها 8 ماه است که با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند و کار آنها دشوار شده است و فشار بیشتر بر آنها منطقی نیست ، بنابراین اعضای کارکنان و مدیران باید توجه کنند. محدودیت های اجباری.

وی در مورد تعطیلی برخی اتحادیه ها گفت: “جلسه ای با حضور رهبران اتحادیه در بازار برگزار شد و ما در حال اجرای برنامه ها با هم بودیم ، اما از روز شنبه همه سالن های پذیرایی و عروسی تعطیل خواهند بود. رستوران ها و فست فودها مجاز هستند.

حبیبی گفت: “سالن ورزشی زیر زمینی به ارتفاع سه متر ، آرایشگاه های زنانه و مردانه ، روز بازار ، باشگاه های ورزشی و شبکه های ورزشی ، کلاس های آموزش علوم و هنرها و زبان های خارجی و پارک ها به مدت دو هفته و در شهرها تعطیل است.” ما انتظار داریم که حاکمان تصمیم بگیرند.

وی گفت: علاوه بر این ، دانشگاه ها و م institutionsسسات فنی و حرفه ای فقط می توانند آموزش واقعی داشته باشند و کالاهای اساسی باید از طریق رسانه ها در فروشگاه های آنلاین توزیع شود و تبلیغات برای خرید از این فروشگاه ها در دسترس شهروندان قرار گیرد.

وی گفت: “همه ما در معرض از دست دادن شنوایی هستیم. اگر بی احتیاطی و سهل انگاری داشته باشیم و ویروس کرونا را در مراکز خرید و مراکز عمومی جدی نگیریم ، انتظار مرگ بیشتر در این ایالت را داریم.”

حبیبی از دانشگاه علوم پزشکی و مراکز بهداشتی درمانی منطقه خواست که نیاز آنها به الکل ، سموم دفع آفات و ماسک را شناسایی کرده و درخواست خود را به سمت سامات ارائه دهند.

حاکمان همچنین از ستاد کرونا خواستند تا با قاطعیت و جدیت در مقابله با تهدید برای سلامتی مردم کار کند و اوضاع این ایالت را برطرف کند.

دکمه بازگشت به بالا