حوادث

چرایی خودسوزی جوان رودباری – دانا نیوز

ایسانا / ژیلا فرماندار رودبار گفت: “متأسفانه یک شهروند 32 ساله ساکن روستای گنجه در شهرستان رودبار روز پنجشنبه ، 29 نوامبر ، مقابل یک شرکت استخراج معدن شبیا خود را به آتش کشید.”

هوشنگ عباسقلی زاده در مصاحبه با ISN گفت: “به محض شنیدن خبر ، فرد به بیمارستان روزآباد آباد منتقل شد و در آنجا تسکین یافت و تحت مداوا قرار گرفت ، اما با سوختگی شدید به بیمارستان رشید منتقل شد.”

لین

وی گفت که وی توسط دانشگاه علوم پزشکی منطقه و مدیریت بیمارستان تحت نظر است.

به گفته مدیران این شرکت ، وی از ژوئیه سال 1998 به مدت شش ماه در بخش ساخت و ساز شبیا مشغول به کار بوده است ، و گفت: “پس از پایان کار ساختمانی ، این شرکت و به گفته آنها ، یک کارگاه آموزشی بین آنها و آقای حمیدرضا-بی خواهد داشت. تفاوت ها این همکاری ادامه نخواهد یافت.

فرماندار شهرستان رودبار با ابراز تاسف عمیق از این فاجعه اظهار داشت که اکنون نمی توان از بروز این حادثه پیشگیری کرد ، شاید در صورت بروز اختلاف در مورد صحت مطالبات کارگران و پیگیری کار توسط مقامات قانونی مانند سازمان حل اختلاف کار. تهیه نکردند.

وی افزود: ما داشتن شغل مناسب برای هر جوان و جویای کار را در نظر می گیریم و همیشه از سوی ادارات و م sectorسسات بخش دولتی و خصوصی برای پاسخگویی مناسب به متقاضیان مورد تأکید قرار گرفته ایم.

عباسگلی زاده ، که به نمایندگی از کسانی که احساس می کردند حقوق آنها نقض شده است ، گفت: “طبق برخی گزارش ها و مطالعات ، این مرد در شرایط زندگی خود مشکل داشت.”

وی گفت: “قبل از هر حادثه ای ، مشکلات و معضلات ، به ویژه در زمینه اشتغال و استخدام ، توسط همه ادارات و دستگاه های مربوطه ریشه کن شده است تا ما بتوانیم پیش برویم.” به طور مleثر رسیدگی کنید.

سرانجام وی با خانواده این مرد جوان ابراز همدردی کرد و گفت: “در این شرایط ، ارائه مراقبت های پزشکی از این جوان را یک وظیفه کوچک می دانیم.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا