اجتماعی

آغاز کارآزمایی بالینی سیستم‌هایی که با کمترین مداخلات پزشکی سرطان را کنترل می‌کند

تیمی از محققان دانشکده مهندسی دانشگاه تهران دو سیستم را برای شناسایی و کنترل سلولهای سرطانی معرفی کردند و گفتند که آنها با حداقل مداخلات پزشکی می توانند بیماری را در بیماران کنترل کنند.

با توجه به ESA دکتر محمد عبدالاحد ، برنده مصطفی سوم ، در مراسم افتتاحیه سومین مراسم ساردین گفت:

لین

وی گفت: این سیستم در مارس سال گذشته در کلینیک های پزشکی ارائه شد. من از موفقیت در آزمایشات بالینی آنها بسیار خرسندم ، از مرحله تحقیق تا فناوری بخش محصولات. او گفت. تمام شد ، تمام شد

عبدالاحد که قادر خواهد بود تومورهای بدخیم در سرطان پستان را با نام CDP شناسایی کند ، اظهار داشت: امیدواریم با توجه به وقایع کرونا و سراسر دنیا این دستگاه را مورد توجه قرار دهیم. مداخلات در حال انجام است و کار جدید تحقیقاتی ما می تواند جای آن را بگیرد.

این محقق از توسعه دو سیستم جدید در مراحل نهایی آزمایشات بالینی خبر داد ، یکی از آنها سیستم تزریق الکترونیکی است که به رادیولوژیست ها اجازه می دهد بدون نیاز به نمونه ، حجم تحت هدایت سونوگرافی را تجزیه و تحلیل کنند. در صورت مشکوک به نمونه برداری ، ممکن است تشخیص داده نشود.

عبدالاحد سیستم دیگر را به عنوان یک ابزار درمانی در زمان واقعی توصیف می کند و توضیح می دهد که بدن و عروق باز اغلب برای کاهش تعداد سرطان ها در اتاق عمل منفجر می شوند که احتمال عود را افزایش می دهد ، اما این سیستم می تواند به کاهش تعداد و در نهایت رژیم و جراحی کمک زیادی کند. با تغییر در نگهداری و شیمی درمانی می توان سرطان را در بیماران مبتلا به سرطان کنترل کرد.

بسیاری از جراحی ها به دلیل همه گیری وبا لغو شده است ، اما متأسفانه افرادی که بیماری های غیرواگیر مزمن مانند سرطان دارند تحت فشار قرار دارند و تاکنون ما آزمایشات بالینی را روی 19 بیمار با این دستگاه آغاز کرده ایم.

ایران پایه خوبی برای همکاری بین دانشکده های مهندسی و پزشکی و مراکز عملیاتی و کلینیک ها دارد. این بدان دلیل است که تحقیقات پزشکی دارای دو بخش است: آزمایش بالینی و بالینی و مدل سازی حیوانات ، و. امیدوارم که در سالهای 2021 و 2022 بتوانیم محصولات CDP را برای کمک به بیماران بیشتر به دنیا معرفی کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا