اجتماعی

آمادگی ناجا برای همکاری گسترده با بهشت زهرا در دوران شیوع کرونا

وی گفت: “ما به عنوان یک شهروند و رئیس پلیس ، از” بشیط زهرا “(PBB) و رهبری موفق آن در کرونا حمایت می کنیم ، به ویژه با توجه به شرایط فعلی و بحران کرونا. بگذارید بهتر به شهروندانمان خدمت کنیم.

با توجه به ESA سعید کال – مدیرعامل بشیت زهرا (س) و شهردار اجرای قانون امام خامنه ای (س) – دیدار کردند.

لین

اشتر در این نشست گفت: “صادقانه کار در بیشوفسوردا زهرا (س) یکی از مقدس ترین و پاداش آورترین کار در جهان است ، بنابراین به دلیل تعهد جایزه واقعاً یکی از سخت ترین و سخت ترین کارهاست.” جستجوکردن او دنیای بالاتر و دنیای دیگری دارد.

ناجا آزا افزود: “در بحران کرونا ، خدمات خانوادگی شما به خانواده های آن مرحوم ، به ویژه ولیعهد ، مشکلات خانواده شما را بیشتر کرده است و این باور ، ایمان و آرزو باعث افتخار شما و کارکنان بیشت زهرا (س) به سخت کوشی شما خواهد شد.

در پایان جلسه ، اشتر روحیه محبوب و مهربان این شهید بزرگوار را ابراز کرد و شنیدیم که شهید ، ماهیگیر پاشا ، با شجاعت برای محافظت از معبد اهل بیت ایستاده است.

فرمانده ناجا افزود: “شهدا و خانواده هایشان مایه افتخار و سربلندی کشور هستند و هر آنچه در راه خدا دارند را داده اند و این یک نعمت است که ما برای این کشور شهید می شویم.”

وی گفت: “با برکت شهدا و رهنمودهای رهبر این کشور ، در منطقه و جهان قدرت و امنیت بیشتری پیدا می کند.”

در ابتدای جلسه ، سعید کال ، مدیرعامل بوتو زهرا (PPP) و شهردار مکان مقدس ، امام خمینی ، گزارشی از کار سخت ارائه خدمات به اجساد و اموات ارائه دادند. سازمان بوشرا زهرا (CPO) به مدت 250 روز در یک بحران سه جانبه از یک بحران بی سابقه ، غیر قابل تصور و غیرقابل پیش بینی ، خدمات شبانه روزی به مردگان و مردم ارائه می دهد.

گزارش روابط عمومی سازمان بشیت زهرا با استناد به تجارب موفق بین بیشوت زهرا و ناجا به نتیجه می رسد: امروز بیش از هر زمان دیگری ، ما به همکاری و هماهنگی در مورد موضوعات مشترک نیاز داریم. ما از روحیه عملی و برادرانه رئیس پلیس کشور سپاسگزاریم که همیشه در مواقع سخت جبهه آزادی ملی را همراهی می کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا