اجتماعی

پیش راه اندازی اورژانس سوختگی و پرتویی اراک در بهمن 99

دانا نیوز / مرکزی دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی از آغاز پروژه آتش سوزی و تشعشعات اضطراری 3000 متری در ماه فوریه خبر داد.

بر اساس اعلامیه علوم پزشکی اراک امروز ، با توجه به بازدید از پروژه پرتوی آراک و اورژانس برن ، به دلیل تلاش های دولت و پیچیدگی های دولت و دانشگاه علوم پزشکی اراک ، می توان از این پروژه بهره برداری کرد.

لین

تلاش برای سرعت بخشیدن به ساخت پروژه در دو شیفت است و گفته می شود تجهیزات این مرکز زمانی که در ظرفیت علوم پزشکی اراک باشد ، عملیاتی می شوند.

زاریان در مورد دشوارترین شرایط و بحران تاجگذاری گفت: “همه کسانی که در این پروژه شرکت دارند قابل ستایش و تمجید هستند. زیرا در این زمان بسیار دشوار ، وی در ارائه سایر خدمات پزشکی دریغ نکرده است و امیدواریم. این می تواند توسط مناطق همسایه در زمان مناسب و با استانداردهای ویژه علوم پزشکی اراک و در خدمت مردم شهرستان ماركازی مورد استفاده قرار گیرد.

معاون علوم مدیریت و توسعه منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک ، به نوبه خود ، گفت: “ما امیدواریم که این پروژه نیازهای مردم منطقه مارکازی در شهر اراک را برآورده کند.

به گفته سعیدرضا سلطانی ، پروژه آتش سوزی و تشعشع 3000 متری شهر اراک توسط سازمان انرژی اتمی و سازمان به عنوان اپراتور و دانشگاه علوم پزشکی به عنوان اپراتور در حال رصد است و خدا را شکر تا بهمن ماه به اتمام می رسد. .د

وی در پایان گفت که گرچه ویروس وبا کار همه مناطق را مختل کرده است ، اما دانشگاه علوم پزشکی تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات پزشکی بهتر و بهتر انجام می دهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا