اجتماعی

کرونا دارو ندارد/ ابتلای مجدد به کرونا ممکن است

دانا نیوز / پرشیا هیچگاه هیچ شیمی دان قادر به پیشگیری یا درمان بیماری عروق کرونا قلب نبوده است ، چه رسد به داروهای گیاهی. قرارداد

دکتر زینب محرابی در مصاحبه با ISN تأکید کرد که تولید واکسن ویروس کرونا همچنان در حال آزمایش است و تنها راه جلوگیری از Cove 19 استفاده از ماسک از جمله شستشوی منظم دست و بهداشت است. ، شرکت در جلسات و غیره

لین

این متخصص با ابراز تأسف از مرگ و جراحات کوئید 19 در کشور اظهار داشت: ممکن است بروز وبا در ایران 100 درصد نباشد ، اما با کاهش سطح احترام به مراقبت های بهداشتی ، تعداد بیماران همچنان رو به افزایش است و البته تعداد کشته ها همچنان رو به افزایش است. یکپارچگی باید زیر خط کشیده شود.

شدت علائم

به گفته پزشک در بیماری های عفونی علوم پزشکی سیراز: اگر علائم یک بیماری از یک بیمار به بیمار دیگر منتقل شود ، مشاهده بیمار دوم صحیح نیست. Covi 19 ممکن است در هر فرد علائم یا علائم خاصی داشته باشد. به عنوان مثال ، ویروس ممکن است در فرد مسن تب ایجاد نکند و علائم یا نشانه های دیگری داشته باشد.

“گاهی اوقات این ویروس می تواند تمام قسمت های بدن انسان را آلوده کرده و باعث آسیب به اندام ها یا بافت ها شود.

کرونا می تواند مجدداً آلوده شود

وی با بیان اینکه ویروس هنوز به طور کامل واکسینه نشده و مواردی از عفونت مجدد وجود دارد ، گفت: “من شخصاً برخی از کارکنان بیمارستان را که در آن کار می کنم دیده ام.”

وی گفت: “مشخص نیست فردی در قرنطینه و معالجه بوده است یا خیر ، وی مجدداً آلوده خواهد شد. ممکن است بار دیگر علائم بسیار جدی در فرد مشاهده شود ، بنابراین بیماران باید پس از درمان تحت نظر قرار گیرند.”

وی گفت: “ما معتقدیم که عود بیماری های قلبی عروقی بهبود 100 درصدی در ایمنی بدن نیست.” این است

این پزشک متخصص در زمینه بیماری های عفونی در علوم پزشکی شیراز ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند: رژیم غذایی متعادل و خوردن میوه ها و سبزیجات تازه و همچنین مواد مغذی به فرد کمک می کند تا با بیماری های مختلف کنار بیاید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا