حوادث

جزئیات جدید از ویدئوی کتک‌ خوردن زن جوان در آبادان

کاتانو

ویدئویی نشان می دهد پس از آزادی فرستاده ویژه زادین العابدین موسوی ، فرستاده ویژه آبادان در شبکه های اجتماعی ، زنی با خون و سر در محاصره چند زن و مرد قرار دارد که نشان می دهد همه مردان و زنان شب گذشته دستگیر شده اند.

وی گفت که این دستگیری ها چهارشنبه شب ، 21 اکتبر در آبادان انجام شده است.

لین

موسوی همچنین تأیید کرد که یک مرد با پوشیدن لباس محافظ که بدن زن زخمی را با چوب ، پاها و دستان لمس می کرد ، دستگیر شد. این مرد که گفته می شود یکی از محافظان آبادان است ، خشم و واکنش هایی را برانگیخته است.

نماینده ویژه آبادان از اظهارنظر در این باره خودداری کرد.

بر اساس گزارش فضای مجازی ، مدیر سابق کارخانه فیلتر آبادان این زن را مورد تجاوز قرار داده است. زن پس از باردار شدن به خانه متجاوز رفت اما خانواده این مرد او را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

فرماندار آبادان این ادعا را رد کرد و گفت که این اختلاف به دلیل درگیری شخصی با خانواده این مرد ایجاد شده است.

موسوی ادعا می کند که به دلیل جزئیات “درگیری شخصی” وی علیه او شکایت شده و دادستان آبادان به زودی با صداوسیمای آبادان صحبت خواهد کرد.

بعد از ظهر امروز این فیلم در منطقه باریم آبادان منتشر شد ، سروان آمریسام كومای ، معاون پلیس پلیس آبادان به دانا نیوز گفت كه تحقیقات پلیس آغاز شده است. وی با همسرش اختلاف شخصی داشت و برای تسویه حساب وارد خانه شد و توسط اهالی و پلیس محلی دستگیر و تحویل افسران پلیس شد. گزارش ها حاکی است که زن جوانی در منطقه برمیم مورد حمله و تعرض یک زن جوان قرار گرفت و پس از رسیدن آنها به خانه ، چند زن جوان وی را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و به زمین انداختند. نیروهای امنیتی محلی برای دستگیری وی در دست بودند. گزارش ها حاکی است که زن جوانی در منطقه بریم با اسید و شوک به خانه خود حمله کرده است.پس از رسیدن آنها به خانه ، چند زن جوان به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و مجبور به خوابیدن بر روی زمین و توسط نیروهای امنیتی محلی شده اند. آنها آن را در جای خود نگه می دارند.

وی همچنین افزود که تحقیقات بیشتر در جریان است. محافظ کارخانه کارخانه آبادان که جسد زن جوانی را در صحنه لمس کرده و مرتکب این عمل غیراخلاقی شده بود ، از طرف مقام قضایی صادر شد.

دکمه بازگشت به بالا