اجتماعی

روحیه جهادی، مشخصه بارز پلیس در تراز انقلاب اسلامی

فرمانده یگان های ویژه ناجا: شرکت در اردوگاه های جهادی “جهادی در راه خدا” و خودسازی است و افسران ویژه پلیس در واقع در سه جبهه سنتی: مقیاس ساخت و ساز و اقتصادی در فعالیت های مردم یاری شرکت می کنند. هر کدام جهاد یکسانی هستند.

به گزارش دانا نیوز ، سردار “حسن کرمی” در مقابل نیروهای ویژه ناجا ، معاونان رئیس و افسران و در مراسم فارغ التحصیلی برنامه های جهاد این بخش (کنفرانس تصویر) سخنرانی کرد.

لین

وی با بیان اینکه ساخت هشت خانه برای نیازمندان در مناطق آسیب دیده کشور با کمک نیروهای ویژه و مشارکت داوطلبانه به پایان رسیده و به اتمام رسیده است ، گفت: امداد و نجات عمومی رسالت مهم یگان های ویژه است.

فرمانده یگان ویژه ناجا مشارکت در اردوگاه های جهادی را “جهاد فی سبیل الله” و نوعی خودسازی عنوان کرد: “با مشارکت در فعالیت های مردم یاری ، کارکنان در واقع در سه جبهه فرهنگی کار می کنند: مقیاس ساخت و ساز و اقتصادی”. آنها می گویند همه آنها جهاد یکسانی هستند.

سردار کرمی که تمرکز خود را برای ترویج جهاد در بین کارکنان خود اعلام کرد ، گفت: “مشارکت در برنامه های جهاد نه تنها به قربانیان کمک می کند ، بلکه موجب بهبود خودسازی و بهزیستی معنوی افراد می شود.”

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، این افسر ارشد انتظامی به این نتیجه رسید که اردوگاه های جهادی در حال ایجاد و ترویج روحیه انقلابی هستند ، افزود: روحیه جهادی و ایثار از شاخصه های انقلاب اسلامی است. ویژه با اردوهای جهادی.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا