اجتماعی

شتاب سریع کرونا در آمریکا / ۱۰ ایالت رکورد زدند

طی سه روز گذشته تعداد افراد آلوده به ویروس کرونا در سراسر ایالات متحده بار دیگر افزایش یافته است و نمودارها در تاریخ 3 ژوئیه به بالاترین میزان سه برابر رسیده اند ، با موج جدیدی از یادگیری Cove 19 در مناطق مختلف کشور.

طبق گزارش ESN ، 48 از 50 ایالت ایالات متحده هفته گذشته افزایش بیماری قلبی و بستری شدن در بیمارستان را گزارش کردند.

لین

همچنین روز جمعه ، 10 ایالت در ایالات متحده ، به ویژه در غرب میانه ، بدترین بیماری عروقی از ماه مارس ، کلرادو ، آیداهو ، ایندیانا ، مینه سوتا ، نیومکزیکو ، داکوتای شمالی و ویرجینیا غربی را گرفتار کردند. ، ویسکانسین ، وایومینگ و کارولینای شمالی.

آنچه برخی از کارشناسان به عنوان “فرسودگی روانشناختی عمومی و عدم توانایی در ادامه بیماری همه گیر” عنوان می کنند ، یکی از دلایل افزایش تعداد موارد است ، در حالی که همزمان ، تهویه مطبوع و جمع شدن افراد در خانه سرعت بیشتری می گیرد.

70000 عفونت در 24 ساعت

طبق گزارش دانشگاه جونز هاپکینز بی بی سی ، ایالات متحده روز جمعه 70 هزار مورد جدید را گزارش کرده است. آخرین بار همین آمار در ماه جولای منتشر شد.

تنها دو ایالت ورمونت و میسوری همچنان گزارش های کاهش یافته را گزارش می دهند.

طبق آخرین آمار ، تعداد قربانیان وبا در ایالات متحده اکنون بیش از 220،000 نفر است که بیش از 8.4 میلیون نفر در این کشور گزارش شده است. حدود 20 درصد موارد وبا در جهان 40 میلیون نفر تخمین زده شده است.

تعداد بیماران قلبی جدید در ایالات متحده در سپتامبر به کمتر از 34000 نفر در روز کاهش یافت ، اما در روزهای اخیر به طور متوسط ​​به 55000 نفر در روز رسیده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا