حوادث

تداوم آلودگی هوا در تهران برای ششمین روز متوالی

کاتانو

طبق پیش بینی های شرکت کنترل کیفیت هوا ، از صبح جمعه (16 اکتبر 1999) در چند ساعت گذشته کیفیت هوا ثابت و پایدار بوده است. گرفت

در طول روز وزش باد م effectiveثر نیست و خطر گسترش آلودگی وجود ندارد و افزایش ترافیک شبانه در صبح جمعه برای گروه های آسیب پذیر در بیشتر مناطق پایتخت ناسالم نخواهد بود.

لین

براساس این گزارش ، سرعت نسبی وزش باد تا صبح شنبه (17 اکتبر 1999) باعث کاهش ترافیک صبحگاهی در ایام تعطیلات می شود که منجر به افزایش آلودگی می شود و در بیشتر مناطق کیفیت هوا قابل قبول است و پیش بینی می شود در طول روز به تدریج افزایش یابد. در حال کاهش است و با افزایش میزان ترافیک در ساعات پایانی روز شنبه ، آلودگی به ویژه ذرات معلق افزایش می یابد و کیفیت هوای تهران به ویژه در مناطق پرتردد می تواند شرایط ناسالم را برای گروه های آسیب پذیر به دنبال داشته باشد.

طی 24 ساعت گذشته ، “کمتر از 2.5 میکرون ذرات معلق در هوا” به طور متوسط ​​به 121 گروه آسیب پذیر ناسالم اختصاص داده شده است و اکنون “کمتر از 2.5 میکرون ذرات معلق” به طور متوسط ​​113 گروه در شرایط ناسالم قرار دارند. در چنین مواردی ، به افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا ریوی ، افراد مسن و کودکان توصیه می شود فعالیت های طولانی یا سنگین در فضای باز را محدود کنند.

دکمه بازگشت به بالا