اجتماعی

آزمایش داروی ضدکرونای مورد استفاده برای ترامپ متوقف شد

یک شرکت دارویی معروف آمریکایی استفاده از مواد ضد تب را برای درمان ترامپ متوقف کرده است.

الی لیلی ، یک شرکت دارویی چند رشته ای که دفتر مرکزی آن در ایندیاناپولیس قرار دارد ، روز سه شنبه گفت که درمان آنتی بادی کوواد -19 با حمایت دولت مانند درمان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا است.

لین

سخنگوی الی لیلی به کلینیک 19 گفت که آزمایش بالینی ، که پادزهر مهمی برای واکسن covide-19 است ، به دلیل نگرانی های امنیتی در ایالات متحده متوقف شده است.

سخنگوی گفت: پروژه واکسن “سریع” ویروس کرونا ، دولت ترامپ ، که توسط “آنتی بادی Active-3” پشتیبانی می شود ، “به عنوان یک پیشگیری” به حالت تعلیق درآمده است.

این شرکت در بیانیه خود گفت: “امنیت لیلی در درجه اول اهمیت است.” ما می دانیم که هیئت امنیت مستقل Active-3 توصیه کرده است اقدامات احتیاطی به حالت تعلیق درآید.

الی لیلی ، یک شرکت بزرگ دارویی ایالات متحده ، بخشی از تلاش های دولت فدرال برای ساخت ، تولید و در نهایت توزیع واکسن کرونا بود.

یکی از درمان هایی که دونالد ترامپ پس از بازگشت به مرکز تاجگذاری از مرکز پزشکی والتر رید دریافت کرد ، Covid-19 نام داشت ، یک درمان دارویی بازسازی کننده آنتی بادی. وی را به این بیمارستان منتقل کردند.

آنها آن را درمان جعلی می نامند. اما فکر نمی کنم خوب باشد چون باعث می شود احساس خوبی داشته باشم. فکر کنم خودش داره شفا می ده وی گفت: امیدوارم این دارو سریعاً برای موارد اضطراری مورد استفاده قرار گیرد و به صورت رایگان در دسترس مردم آمریکا قرار گیرد. اما این دارو چیست؟

ریگانرا و شرکت های دارویی Elili ، Absilla و Glasmos Klein در حال حاضر آنتی بادی ها را برای کمک به درمان درد شریانی آزمایش می کنند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که به بدن کمک می کنند تا با عفونت ها مقابله کند و طبق نتایج اولیه ، وجود ویروس کرونا را در بدن کاهش داده و ماندن در بیمارستان را کاهش می دهد. در درمان های توانبخشی از ترکیبی از دو آنتی بادی مختلف استفاده می شود که مفید شناخته شده اند.

برخلاف آنچه ترامپ در سخنرانی ویدئویی خود وانمود می کرد ، این دارو مانند یک واکسن نمی تواند محافظت دائمی یا فوری در برابر بیماری کرونا قلب ایجاد کند.

ترامپ در بیانیه ای گفت: ما نیاز به تأیید این دارو داریم و آن را در بیمارستان های بیماری های جدی در دسترس قرار می دهیم. به نظر من مهمتر از واکسن است.

اما ریگان آزمایش سومین دارو را آغاز کرده است. در این مدت ، این دارو در ماه جولای بر روی چندین نفر آزمایش شد. الیوت و آبسالوم از خرداد ماه با مردم آزمایش کردند.

داروی احیا برای استفاده اضطراری مجاز نیست. با این حال ، شرکت داروسازی ممکن است ترکیبی از “استفاده دلسوزانه” را برای بیماران کوچک تجویز کند. طبق این آیین نامه ، شرکت ها علاوه بر آزمایش های پزشکی ، روش های درمانی خود را به اشتراک می گذارند.

لین در ماه ژوئیه ، آنها قراردادی 450 دلاری را امضا کردند تا در صورت موفقیت در آزمایش های بالینی Reaganran و دریافت تأیید کامل یا اضطراری FDA ، دارو را در دسترس عموم قرار دهند.

ترامپ گفت: “من فکر می کنم که لطف خدا را کسب کردم.” من وقتی دارو گرفتم شنیدم گفتم می خورمش این نظر من بود و چقدر خوب و موثر بود.

هنوز زمان زیادی باقی مانده است تا ترامپ بتواند مزایای درمانهایی را که مهم می داند اعلام کند. در اوایل سال جاری ، رئیس جمهور آمریكا گفت كه وی از داروی هیدروكسیكروكائین استفاده می كند ، دارویی كه ثابت شده است در درمان ویروس كرونا بی اثر است. محققان یک بار اظهار داشتند که تزریق سموم دفع آفات در خانه می تواند برای مبارزه با کوواندین مفید باشد. در واقع ، وقتی او را مورد تمسخر قرار دادند ، گفت که “شوخی می کند”.

تیم پزشکی رئیس جمهور فکر کردند این دارو برای رئیس جمهور بی خطر است ، اما همه اعتقاد ندارند. دکتر وینا پراساد ، دانشیار پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو ، هفته گذشته در توئیتی نوشت که “استفاده عمومی بی سابقه از داروها” غیر علمی ، ناسالم و غیراخلاقی است. اگر می خواهید چنین اکولایزر را اجرا کنید ، بهتر است انجام آزمایش های کنترل شده تصادفی را متوقف کنید و از همه داروها برای موارد اضطراری استفاده کنید.

روز گذشته جانسون و جانسون اعلام کردند که به دلیل بیماری داوطلبانه مجبور به آزمایش آزمایش ویروس کرونا شدند. این شرکت گفت که بلافاصله مشخص نیست که بیمار واکسن یا آرامبخش دریافت کرده است.

لین

مدیر تحقیقات دارویی جانسون و جانسون گفت: “این هیچ ارتباطی با واکسن ندارد.”

این شرکت می گوید هنوز نمی داند که داوطلب واکسن آزمایش دریافت کرده است یا خیر.

به گفته مامان ، جانسون و جانسون طی قراردادهای تحقیقاتی اطلاعات لازم را به هیئت مستقل ایمنی بیمار ارائه دادند.

این تحقیق شامل واکسنی به اصطلاح “همجنسگرایان” است که شامل داوطلبانی از 60،000 کشور مختلف است.

جانسون و جانسون گفتند که انتظار دارند ثبت نام آزمون طی دو یا سه ماه به پایان برسد. این شرکت هیچ اطلاعاتی در مورد علت شیوع آن که یکشنبه شب اعلام شد منتشر نکرد.

برای تحقیقات طولانی مدت مسدود کردن آزمایش ها غیرمعمول نیست ، زیرا برخی از داوطلبان ممکن است به بیماری های مرتبط مبتلا شوند.

برخلاف تحقیقات دولت ، اینگونه محدودیتهای موقتی توسط طرفداران آزمایش دارو اعمال شده و غالباً به سرعت برطرف می شوند.

تلاش های شرکت دارویی Astrazenka در ایالات متحده برای متوقف کردن به مدت یک ماه پس از گزارش داوطلبانه ضعیف در انگلیس این واکسن به زودی در مناطق دیگر آزمایش شد.

بر اساس آمار سایر آزمایشات بالینی ، شرکت لیلی در اوایل ماه جاری استفاده از داروهای ضد التهاب کوید 19 با درجه پایین را اعلام کرد. متوقف شدن تست های امنیتی برای رفع نگرانی های امنیتی غیرمعمول نیست و این اقدامات لزوماً نشان دهنده یک مشکل جدی نیست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا