حوادث

کلاهبردار اینترنتی سایت دیوار در کردستان دستگیر شد

کاتانو

سردار علی آزادی از دستگیری فردی که با راه اندازی کانال فروش تلفن همراه در منطقه سایبری 70 شهروند را کلاهبرداری کرده است ، خبر داد. این مرد برای فروش این افزایش از طریق تلفن همراه خود ، از طریق آگهی در وب سایت دور 155 میلیون ریال دریافت كرد و پس از آن موضوع در دستور كار كارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه شاکی یک سری فروش تلفن همراه آکبان را در وب سایت دبارا مشاهده کرد که پس از تماس با فروشنده محصول ، 15 میلیون و 500 هزار تن پیش پرداخت کرد. با این حال ، پس از پرداخت پول و تماس های بعدی شاکی ، هیچ کس پاسخ نداد و هیچ کس از پلیس فدرال درخواست تحقیق نکرد.

لین

فرمانده پلیس منطقه کردستان با استناد به تحقیقات ویژه و تحقیقات فنی گفت: این جوان 24 ساله اندکی پس از دستگیری در تهران دستگیر شد و به 70 فقره کلاهبرداری در اقلیم کردستان و سایر کشورهای همسایه اعتراف کرد.

متهم ادعا کرد که این پرونده پس از محاکمه به مقام قضایی تحویل داده شده و “ساده اندیشی و تیزهوشی سریع” مقتول را دلیل اصلی کلاهبرداری عنوان کرده و مجرمان اینترنتی برای مقابله با چنین مشکلاتی بسیار مراقبت می کنند. برای جلوگیری از گرفتار شدن در دام مجرمان اینترنتی ، تبلیغات و تخفیف های شگفت انگیزی داشته باشید.

سردار آزادی یادآوری کرد ، “بسیاری از سودجویان نباید به تبلیغات جعلی که دائماً محصولاتشان را با قیمت پایین تر و در فضای مجازی تبلیغ می کنند اعتقاد داشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا