استان ها

تولید روزانه ۳۰۰ هزار عدد ماسک در اردبیل

رامین صدگی ، خبرنگار دانا نیوز از اردبیل ، گفت: خوشبختانه ما در منطقه کمبود ماسک نداریم.

رئیس تصدی سکوت منطقه اردبیل با بیان اینکه هر شرکت برای واحدهای تولیدی خود نیاز به تهیه ماسک دارد ، گفت: طبق آماری که از واحدهای تولیدی بهره برداری شده و دارای مجوز دریافت می شود ، روزانه بیش از 300000 ماسک تولید می شود. پوشش صنعتی و نیمه صنعتی و همچنین N95 در منطقه توزیع و به مراکز درمانی و بهداشتی ، داروخانه ها ، مطب ها ، شرکت های توزیع ، توالت و غیره توزیع شده است تا در دسترس شهروندان باشد.

لین

یادآوری: بیش از 26 بخش صنعتی و نیمه صنعتی در منطقه اربابی از زمان شیوع ماسک تولید کرده اند.

فروش ماسک نیمه صنعتی 1600 تن ، ماسک صنعتی 1300 تن و ماسک پنج لایه N95 حداکثر 8500 تن هزینه دارد و فروشندگان ماسک ملزم به رعایت قیمت مصوب هستند ، در غیر این صورت تخلفات قانونی پیگرد قانونی خواهد داشت.

رئیس سازمان سکوت اردبیل همچنین خاطرنشان کرد: به دلیل تلاش سازمان امنیت منطقه ای و رفع موانع موجود و نظارت لازم از دفاتر مربوطه ، محدودیت در تهیه ماسک صورت گرفت که منجر به خرید ماسک با قیمت مناسب از سوی تولیدکنندگان شد. در تهیه ماسک مشکلی وجود ندارد.

وی تلاش مقامات منطقه ای و سازمان سکوت منطقه ای را برای پیش بینی افزایش نیازهای منطقه در ماههای اول سال یادآوری کرد تا ماسک نیاز منطقه بتواند با قیمت مصوب به مصرف کنندگان عرضه شود.

46

دکمه بازگشت به بالا