حوادث

ویژه برنامه های اربعین حسینی در متروی تهران

شرکت بهره برداری مترو تهران به دلیل اربان حسینی برنامه های ویژه ای را در ایستگاه های مترو تهران اجرا می کند.

به گزارش ISN ، فرنوش نوبهت از اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در متروی تهران به مناسبت چهلمین سالگرد امام حسین (ع) خبر داد: «این ویژه برنامه ها برای گسترش مناسک حسین و بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت سید و سهول در ایوان است. منتظر میدان هزاره دره-A-Ten (ع) به صورت حسنی به میزبانی معاون امور اجتماعی و فرهنگی وزیر امور بهره برداری مترو برگزار می شود.
به گفته مدیرعامل عملیات مترو تهران و حومه: س Shaالات و تردیدهای شرعی از 28 تا 29 اکتبر 1999 همکاری و مشارکت توسط موسسه علافی وفاق سبز اجرا خواهد شد. غرفه محصولات باش ، جزوه های سی دی و سخنرانی های فرهنگی و آموزشی عاشورا و اربعین حسنی ، و همچنین سه سخنرانی توسط امام حسین (ع) ، دروازه دولت و میدان شهدا به صورت رایگان در موسسه فرهنگ و هنر مونتازارران مانجی در مترو تهران موجود است
نوبهت با استناد به ایجاد فضا در ایستگاه های مترو گفت: نمایشگاه های عکس و پوستر در معابر فرهنگی مترو “روایت دیوانه” ، “راه ابدی” و “چهل کودک” برای ایجاد فضای تصویر مناسب در زمان اربامین حسنی. مسافران زیرزمینی شهر در معرض خطر قرار می گیرند.

لین

براساس گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ، سرانجام معاون امور اجتماعی و فرهنگی عملیات مترو تهران و حومه پادکست صوتی را تهیه و تولید کرده است. محتوای مربوط به رادیو مترو ، اربازن حسین ، در تمام ایستگاه های مترو تهران تولید و توزیع می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا