اجتماعی

نامه ستاد کرونا تهران به وزیر کشور برای اعمال محدودیت سفر در تعطیلات پیش رو

استاندار وبا و مدیریت بیماری تهران در نامه ای به وزیر کشور خواستار محدودیت های جدید برای کاهش سفرهای غیرضروری بین کشورها شد.

با استناد به روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، ESN گزارش داد که دکتر علیرضا زالی – فرمانده دفتر مدیریت بیماری های عروق کرونا ویروس در تهران و دکتر انوشیروان محسنی بندپی – فرماندار تهران در نامه ای به وزیر کشور او خواستار بیشتر شد. هزینه های پزشکی بیماران شریانی کاهش یافت تا سفرهای غیرضروری شهری و منطقه ای کاهش یابد.

لین

در این نامه آمده است: “اطلاعات و اقدامات زیادی برای افزایش اجرای استراتژی های مداخله برای کاهش انتقال از طریق کاهش تماس انسان با انسان و ایجاد اختلال در زنجیره انتقال انجام شده است.” متأسفانه ، با وجود همه توصیه ها ، برخی از شهروندان کشورمان ممکن است در تعطیلات آینده سفرهای غیرضروری انجام دهند ، به ویژه در مناطق شمالی کشور که خطر جدی بیماری عروق کرونا ویروس قلب را به همراه دارد.

به دنبال این نامه ، زالی و محسنی بندپی خواستار محدودیت های جدید در سفر در تعطیلات شدند و موارد زیر را در دفتر ملی مدیریت بیماری های عروق کرونا ویروس ارائه دادند.

  1. حداقل 3 تا 5 برابر هزینه موقت وسایل نقلیه ای که به مقصد غیر بومی خود سفر می كنند افزایش و منابع لازم را برای پیشگیری و كنترل بیماری های قلبی اختصاص دهید.
  2. برای اتومبیل های غیربومی که به شهرهای دیگر سفر می کنند ، مجازات را به دلیل نقض قوانین راهنمایی و رانندگی و اختصاص منابع موجود به شهر مقصد حداقل 3 تا 5 برابر افزایش دهید.
  3. بسیاری از این مهاجران در شهرهای مقصد از بیماری قلبی رنج می برند و از ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی مقصد برای جداسازی این افراد استفاده می کنند و تمام هزینه های پزشکی در بیمارستان های مناطق آسیب دیده یا مقصد به طور کامل از بیمار گرفته می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا