حوادث

کرونا رکورد مرگ در تهران را شکست

کاتانو

“ما دیروز شاهد 136 مورد مرگ در تهران بودیم.” این ارقام را ناهید کوداکرمی ، رئیس کمیته بهداشت شورای اسلامی شهر تهران قرائت کرد ، وی روز گذشته گزارش محل شورا را قرائت کرد. وی گفت به گفته سخنگوی وزارت بهداشت 136 نفر در 11 اکتبر در تهران کشته شده اند و 179 نفر نیز از 11 تا 12 اکتبر کشته شده اند. به نظر می رسد آمار کرونا تهران با آمار کشور کرونا متناقض است. وضعیت در سراسر کشور قرمز است و خط اخطار کشیده شده است ، اما چگونه هر منطقه ، به جز تهران ، می تواند دو بیمار داشته باشد؟

به گفته ناهید کوداکرمی در مصاحبه ای ، این اختلاف آماری تا حدودی طبیعی است. “آماری که اعضای شورای شهر ارائه می دهند شامل آمار مرگ یک بازپرس پزشکی قانونی یا یک بازپرس مشکوک است. . از نظر علمی قابل قبول است که وزارت بهداشت با انجام آزمایش ویروس کرونا به طور دقیق آمار تلفات را گزارش کند. نتایج آزمایش انفرادی اگرچه برخی علائم QDD وجود دارد ، ما اغلب دیده ایم که در ابتدا منفی است ، اما آزمایش مجدد یا CT اسکن عفونت رگ خونی را نشان داده است. به عبارت دیگر ، آزمون مثبت مهم است ، اما آزمون منفی نمی تواند بسیار قابل اعتماد باشد.

کرونا رکورد مرگ در تهران را شکست

آمار ارائه شده توسط شورای شهر تهران فرماندار را به واکنش وا داشت. استاندار تهران ، انوشیروان محسنی باندیپی به خبرنگاران گفت: تعداد افرادی که روز گذشته بر اثر بیماری قلبی درگذشتند 68 نفر است و تعداد گزارش شده توسط اعضای شورای شهر مشکوک است و تعداد آنها نادرست است. از زمان تصمیم وزارت بهداشت مبنی بر عدم ارائه آمار شریانی انفرادی ، تردیدهایی توسط وزارت بهداشت مطرح شده است. در این مدت ، اعضای شورای شهر سعی کردند روزانه آمار تهران را بر اساس آمار تشییع جنازه کراری بهیت-زهرا ارائه دهند. تهران در 3 اکتبر ، او روز انتصاب خود را به پایان رساند ، که منجر به کشته شدن 143 نفر شد. از آنجا که خاکستر بسیار شور است ، اداره تاجگذاری ملی و فرمانداری در حال سفارش تعطیلات یک هفته در تهران و در مارس و آوریل هستند ، اما متخصصان اپیدمیولوژی می گویند یک هفته برای حل مشکل کافی نیست. مسعود مردانی ، متخصص بیماری های عفونی و عضو اداره ملی تاجگذاری و مبارزه با فساد در مصاحبه با سرق ، در پاسخ به س aboutالی درمورد اینکه تهران برای تعطیلات یک هفته ای چه کمکی می کند؟ موثر خواهد بود ، ممکن است م notثر نباشد و سپس باید به فکر یک استراتژی جدید باشید. علاوه بر این ، نمی توان این شرایط اقتصادی را بست. وی گفت که اوضاع کشور برای کرونا بد است ، اما اکنون وضعیت بدتر شده است. در حال حاضر ظرفیت بیمارستان ها و کلینیک ها برای بیماران دارای انتقال خون کاملاً ناکافی است و متأسفانه آنها مکانی برای پذیرش بیماران جدید ندارند.

روز گذشته سخنگوی وزارت بهداشت یادآور شد که 211 نفر در 12 و 13 اکتبر جان خود را از دست داده اند. دکتر سیماسادات لاری گفت: “از دیروز ، 4 اکتبر 2016 ، 3،653 بیمار جدید در Cov D19 در کشور پذیرفته شده اند که از این تعداد 1،483 نفر در بیمارستان بستری شده اند.” وی گفت: تعداد کل بیماران CVD در کشور به 471،772 نفر رسیده است. متأسفانه در 24 ساعت گذشته 211 بیمار مبتلا به CVD 19 نفر جان خود را از دست داده و تعداد کشته ها به 26957 نفر رسیده است. خوشبختانه تاکنون 389 هزار و 966 بیمار بهبود یافته یا از بیمارستان مرخص شده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت 4154 بیمار مبتلا به کواد 19 تحت مراقبت های ویژه قرار دارند. تاکنون 4 میلیون و 123 هزار و 173 آزمایش گاو در کشور انجام شده است. لری این مناطق را در هلال احمر توصیف کرد: تهران ، اصفهان ، کوم ، آذربایجان شرقی ، کراسان جنوبی ، سمنان ، کازوین ، لرستان ، اردبیل ، کوستان ، کرمانشاه ، کهگیلویه و بویراحمد ، گیلان ، بوشار ، زنجان ، ایجان. ، البرز ، غرب ، آذربایجان مرکزی ، کرمان ، چوران شمالی ، همدان و یاز قرمز هستند. وی همچنین درباره هشدارهای استان ها گفت: استان های کردستان ، هرمزگان ، فارس و گلستا نیز در حالت آماده باش هستند.

دکمه بازگشت به بالا