اجتماعی

حضور ۶۲ درصد دانش آموزان در شاد/ ۲۱ درصد از شاد محرومند

به گفته مشاور وزیر آموزش و پرورش و رئیس شبکه شاد ، سه نوع خدمات در شاد ارائه می شود خدمات عمومی و عمومی به همه دانش آموزان ارائه می شود. ما به عنوان یک رقیب ، یک ارزش افزوده به شاد داریم و به زودی در شاد فعال خواهیم شد. خدمات سوم فعالیت های فوق برنامه و سرگرمی ، مسائل آموزشی ، ورزشی و غیره است.

با توجه به ESA حسن الحسین در یک کنفرانس مطبوعاتی با اصحاب رسانه گفت که آنها با یک بانک اطلاعاتی از دانشجویان در بخش زیرساخت روبرو هستند. این حالت به حالت یادگیری تبدیل شده و حضور ، آزمایشگر و غیره برخی از ویژگی های جدید هستند.

لین

وی افزود: “تأیید بر اساس پایگاه داده اسناد است.”

رئیس شبکه شاد با تأکید بر ادغام آموزش و پرورش و استقبال از افتتاح مدارس در سال جاری گفت: حضور و برجستگی شبکه شاد محقق شده است. انواع دستگاه های هوشمند مانند تلفن های همراه و تبلت ها می توانند به یک شبکه شاد متصل شوند.

رقیب او بزودی وارد شاد خواهد شد

وی گفت: سه نوع خدمات در شاد ارائه می شود كه خدمات اساسی و عمومی را به همه دانش آموزان ارائه می دهد. ما به عنوان یک رقیب ، یک مورد ارزشمند به Shad اضافه کرده ایم و به زودی در Shad فعال خواهیم شد. خدمات سوم فعالیت های فوق برنامه و سرگرمی ، آموزش ، ورزش و غیره است.

الحسینی با استناد به م institutionsسسات خوشحال گفت: 400 دوره بصورت همزمان وجود دارد ، اجرای فرآیندهای سه جانبه مدرسه ، خانواده و دانش آموزان ، فرصت كنترل روند یادگیری ، حضور پرتفوی دانش آموزان ، وجود فعالیتهای فوق برنامه ، فرصت گزارش منظم به خانواده ها. پاداش پاداش او. Shadino فرصت تبادل تجربیات آموزشی ، محتوای صوتی دو طرفه و Shadnama را از جمله امکانات شبکه Shad می باشد.

20٪ مشترکان در شاد فعال نیستند

62٪ دانش آموزان خوشحال هستند

وی افزود: 200 نفر از طریق تلفن پاسخگوی س questionsالات و مشکلات هستند.
رئیس شبکه شاد عضو شبکه 11 میلیون و 408000 دانشجویی است که توسط شاد تایید شده است. 100999 مدیر مدارس و 647،814 معلم اعضای خوشحال هستند. فضای سایبری 80٪ خوشحال است و سهم سایر نرم افزارها 20٪ است. و 20٪ از 11 میلیون دانشجو ثبت نام کرده اند اما فعال نیستند. 58/62 درصد از کل دانشجویان شبکه خوشحال هستند.

21٪ دانش آموزان از خوشبختی محروم هستند

وی با استناد به نقش جرایم اینترنتی گفت: حدود سه و نیم میلیون نفر به فناوری روز یا اینترنت دسترسی ندارند. انکار خوشبختی 3.2 میلیون نفر یا 21٪ دانشجویان است و اختلاف 300000 نفر به دانشجویانی برمی گردد که از ابزارهای اعتباری هوشمند استفاده کرده اند.

مشکلات خاص مبارک

مشکلات شبکه و نقش های آنها خوشحال است: 10٪ ورودی کند ، 10٪ روش سنتی ، 10٪ خطای نرم افزار ، 10٪ دسترسی به تجهیزات مناسب ، 10٪ عدم برنامه ریزی و مدیریت ترافیک و بی کفایتی مدیریتی. 10٪ و آهسته و سریع 15٪ و دسترسی به پایگاه داده اصلی اسناد 20٪ بود.

لین

ادامه دارد

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا