اجتماعی

تپه‌های عباس آباد، تفریحگاه پرحاشیه

تپه های عباس آباد با داشتن یک برج پرچم 150 متری به بزرگترین پیست اسکی در خاورمیانه آلوده ترین و پرترافیک ترین منطقه در تهران است. ساخت و ساز در کشورهای عباسی ادامه دارد و ازدحام ترافیک در این استراحتگاه یک نگرانی عمده است.

به گزارش ISN ، زمین سبز عباس آباد به مساحت 560 هکتار بین بزرگراه های مدرس ، حقانی ، همات و رسالت قرار دارد. اضافه شدن پل های طبیعی ، پارک های آب و آتش ، پارک تالاگانی و انقلاب اسلامی و موزه مقدس ، گنبد مینا ، کتاب بهشت ​​و مجموعه مجموعه هایی مانند موزه ندر ابراهیم ، باغ هنر و باغ غذا این تپه ها را به عنوان پربازدیدترین تهران معرفی می کند. یک چیز مطمئناً است ، عدم دسترسی آسان به این مجموعه و نبود پارکینگ از نقاط ضعف اصلی است. از طرف دیگر ، وجود پنج برج عظیم اداری ، وزارت راه و شهرسازی ، بانک صبا ، شرکت راه آهن ، استانداری تهران و شرکت بنادر و کشتیرانی. در نتیجه. او همچنین اتومبیل کارگران این ساختمانهای عظیم را ربود ، که به نوبه خود بازدید کنندگان و بازدید کنندگان را گیج کرد.

لین

محمد مهدی تونگوویا – عضو چهارم کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران ، اکنون معاون وزیر امور جوانان در وزارت ورزش و جوانان ، در همان جلسه شورا (2016) برای ادامه ساخت و ساز حتی در تپه های عباسی. بیشتر مدیران شهری و آقای کلیباف هشدار دادند که همه کسانی که برای ساختن بزرگترین تپه های عباسی تلاش می کنند به شهر آسیب می رسانند. کدام انسان خردمند می تواند سازه های بزرگ را در یک مکان و در یک مکان بنا کند؟ پس از اجرای این پروژه ها ، هیچ یک از بزرگراه های منطقه از جمله مدرس و حقانی مسئولیت ازدحام ترافیک و حوادث شهری را بر عهده نخواهند داشت.

وی گفت: “او تپه های عباسی را کامل می دانست.” بررسی نقشه های آب و هوایی تهران نشان می دهد که حتی 1 متر فضا در این منطقه باقی نمانده است و شورای شهر و شورای شهر تهران در جلوگیری از تخلف در این مناطق سبز و سازگار با محیط زیست کوتاهی کرده اند. این هنجار باقی مانده است.

عباس آباد توسط میرزا عباس ایروانی معروف به حاج میرزا آگاسی در تهران ساخته شد. توسعه عباسیان از سال آغاز شد حدود سال 1262 و اندکی بعد از آن. گزارش شده است که حاج میرزا آگاسی ، که پس از ترور معاون فرح در دوره قاجار 13 سال نخست وزیر بود ، بیشتر وقت خود را در عباس آباد گذراند و توجه ویژه ای به منطقه داشت. مورخان جدید نیز می نویسند: آب آباداد یک کاخ ، مزارع و روستایی با امکانات فراوان برای میرزا آگاسی بود. مصطفی الملک پس از مرگ او این زمین ها را خریداری کرد و آنها را به اقامتگاه های دیگر خود ، یوسف آباد و بجاج آباد افزود.

بررسی برخی اسناد و اظهارات همچنین نشان می دهد که در سال 1343 ، تپه های عباس آباد با سرمایه یک میلیارد تن تاسیس شد. در سال 1974 تصمیم گرفته شد که بزرگترین مجموعه شهری در این کشورها ساخته شود. در سال 1975 کل طرح توسط یک شرکت انگلیسی تهیه شد. کاربردهای مختلفی تعیین شده است. مجتمع های اداری ، تجاری و فرهنگی با دسترسی باغ و مترو. پروژه برق خورشیدی 1357 لغو شد ، اما این فرصت محقق نشد.

پل طبیعت ، یکی از پر بازدیدترین مناظر

پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، انتقال به این ساختارهای دیپلماتیک ناکام ماند و برنامه های دیگری برای این سرزمین ها طراحی شد. آیت الله كامی رئیس جمهور در بیانیه ای به شهرداری تهران در سال 1986 توصیه كرد كه از همه زمین ها برای پروژه های طولانی مدت فرهنگی ، سیاسی و فضای سبز استفاده شود. بعداً برنامه دیگری برای ایجاد مراکز اداری در این منطقه ساخته شد. سرانجام، در سال 1992 ، کرباسچی تمام زمین ها را به رئیس جمهور فعلی و آیت الله هاشمی رفسنجانی همه زمین ها را به ادارات و ساختمان های دولتی تحویل داد. تا سال 1372 ، نخست وزیر ، طی نامه ای ، دستور داد که تمام زمین ها در سطح ملی و منطقه ای به مزایای فرهنگی تبدیل شوند ، مجموعه ای که نشان دهنده هسته فرهنگ ایرانی اسلامی در پایتخت است.

با این حال ، به گفته برخی ، به گفته برخی حسن كلیل آبادی ، رئیس كمیته گردشگری شورای شهر تهران ، به رغم برخی ، در سال های اخیر ، به دلیل اجرای پروژه ها ، شهر تهران یك شهر و مقصد گردشگری در قلب تهران است. با این حال ، مانند سایر افراد ، مانند محمد سالاری ، رئیس کمیسیون ساختمان و شهرسازی شورای شهر تهران ، قصد دارد در زمین ، هتل ، املاک یا مرکز تجاری در این منطقه سرمایه گذاری کند. کاربرد.

عباس محمد حسین حجازی ، مدیر عامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباساد ، از طرف خود گفت ، “از ابتدای آن سال ، از ابتدای آن سال ، فراز و نشیب هایی در این سرزمین رخ داده است.” با این حال ، طی دو سال گذشته ، ارائه پروژه ها بیشتر فرهنگی ، مردمی و توریستی شده است و او معتقد است که سرزمین های عباسی به تأکیدات ارتباطات نزدیکتر شده اند.

مدیر عباسید ووردا ، همراه با منتقدین ، ​​گفت: این مجموعه با پرداختن به پیچیدگی ها و ازدحام ترافیک در منطقه حل می شود. فاتح ، رئیس بنیاد مستضعفان ، در مذاکره اخیر گفت که تصمیم گرفته است مقصد آرژانتین ایجاد کند. مترو می تواند تا پایان سال جاری تکمیل شود. ما پارک پارکنگ را در ضلع شرقی بزرگراه همت دنبال می کنیم و امیدوارم که به زودی با شهرداری به توافق برسیم. همچنین دسترسی به قسمت غربی هتلی که هتل در آن ساخته می شود را فراهم می کند.

وی با ایجاد جاده های دسترسی در محوطه و در فاصله چند کیلومتری باغ ها ، پارک ها و پل ها گفت: “ما قصد نداریم زمین ها را به هم متصل کنیم.” البته برنامه ریزی شده بود که یک تله کابین نصب شود ، اما نمی دانم چرا مورد مطالعه قرار نگرفت. یکی از برنامه های ما تهیه یک ماشین الکتریکی بود که فعلاً بتوانیم از آن استفاده کنیم ، اما در روزهای شلوغ آن را تصادف کردیم.

میدان معروف ، که فقط 10 مورد از 60 ماهی ساردین در آن قرار دارد

لین

مسیری نامناسب برای افراد معلول در این مجموعه عظیم دیده نشده است

حجازی در پاسخ به س reportersال خبرنگاران در بازدید از این مجتمع در مراسم بزرگداشت هفته تهران و گردشگری ، احداث جاده ها و مقاصد در مناطق غربی و شرقی کشور را تشریح کرد. من دستور دادم که تمام شود. انتقاد در این زمینه مناسب است. ما سعی می کنیم دسترسی افراد معلول را فراهم کنیم.

لین

این خدمات به خدمات گردشگری پیچیده عباسی اشاره نمی کند ، به عنوان مثال ، در مورد کیفیت رستوران ها بحث می کند. به نظر می رسد که پول اولویت آنها است. این انتقادی بود که به مدیر منطقه فرهنگی و گردشگری عباسی وارد شد. پاسخ به این سوال این است که چه چیزی در تهیه این مجموعه خسته کننده است و کنترل چیست؟ وی گفت: “من به عنوان یک مدیر پیچیده افتخار می کنم که میهمانانم را به این رستوران ها می برم زیرا آنها به قیمت غذاهای ایرانی احترام نگذاشته اند و قراردادها و تعهدات خود را نقض کرده اند.” . محصولات و قیمت ها کنترل می شوند. در صورت اعتراض مردم ، بلافاصله با آن برخورد می شود.

لین

گذرگاه گردشگری عباسی هفته آینده افتتاح خواهد شد و مجموعه ای از چادرهای عتیقه ، صنایع دستی و جواهرات از بعد از ظهر شروع می شود و تا یک بامداد ادامه دارد ، در حالی که باغ غذاخوری تازه اضافه شده عصرها باز خواهد بود. بسیاری از رستوران ها بعد از ظهر باز هستند. آبابادی واقعاً یک شبگردی است.

حجازی برای ساخت این پروژه های بزرگ و گسترده هزینه زیادی داشت ، آیا فقط شب استفاده می شد؟ وی گفت: “ما از این موضوع انتقاد داریم.” با این حال ، سرزمین های عباسی دارای یک برنامه کلی مصوب در شورای شهرسازی و معماری هستند ، اولین طرح در سال 1985 و طرح دوم در اوایل سال 1995 اعلام شد. با این حال ، ما وارث گذشته هستیم و نمی خواهم انتقاد کنم. اما در بعضی موارد نادیده گرفته می شود. شما ممکن است در کشورهای عباسی گردشگری ندیده باشید ، اما معتقدم باید به این منطقه دیدگاه گردشگری داد. پیشرفت هایی وجود دارد که اجرای این طرح زمان بر است. برخی از پروژه ها به تازگی تأسیس شده اند ، مانند باغ غذا ، زیرساخت هایی که از قبل آماده نشده بودند. اما ما یک طرح موزه ایجاد کرده ایم که مورد قبول مردم باشد. ما قصد داریم مردم و جاذبه های گردشگری را به ویژه در شرایط فعلی جذب کنیم. انتظار می رود حتی هنرمندان پروانه نیز هر جمعه در باغ هنر دور هم جمع شوند. یا ما از آغازگرهای تور دعوت می کنیم و با مجریان تور موافقت می کنیم که از راهنماهای تور استفاده کنند. مردم هنوز می دانند که این یک پارک آب و آتش ، یک پارک نیم هکتاری است و ما در تلاش هستیم آن را تغییر دهیم.

یک باغ غذایی با حدود 25 ماشین و موتور تاریخی

ساعات کار این اتاق مانند سایر اتاق ها از ساعت 6 عصر تا 12 شب است

لین

طبق گفته حجازی ، بهره برداری از تپه های عباسی همچنان ادامه دارد و حدود 15 درصد باقی مانده است. مدیرکل منطقه فرهنگی و گردشگری عباسیان در آدیس آبابا گفت: پروژه هایی مانند باغ و هنر ، چادر ، باغ و اردوگاه موسیقی به اتمام رسیده است و Pandimi Kovid 19 در واقع کند شده و حتی متوقف شده است. فقط برای دو مورد به 70 تا 80 میلیارد دلار نیاز است. وی گفت: “ما می خواهیم شهرداری این منطقه را به عنوان منطقه خاصی از تهران ببیند.” ما همچنین برای تأیید بودجه مصوبه مجلس را می خواهیم. هزینه نگهداری مجموعه سنگین است ، درآمد کافی نیست ، ما می توانیم هزینه های جاری را به تنهایی تأمین کنیم.

حجازی به ارقام و درآمد تاکنون برای ساخت پروژه های بزرگ مانند پرچم 150 متری در منطقه آباد آباد اشاره ای نکرد. در عین حال ، او می گوید ، درک خدمات انسانی در این مجموعه مناسب است: بخشی از این پاسخ ها مربوط به اختلافات بین خانواده شهرداری و صاحبان زمین است و مسئولیت انتقاد از مدیران سابق بر عهده ما است. به هر حال حداقل ما بدون این که ابتدا خودمان را توضیح دهیم پایین نرفتیم.

باغ موسیقی ساخته شده توسط ویروس کرونا متوقف شده است

لین

طراحی این ساختمان تا حدی بهبود یافته است

آسمان خراش یا گنبد ایمیل در حال حاضر به دلیل کرونا بسته شده است

این مجموعه از 26 سپتامبر تا 3 اکتبر میزبان یک مشاهده آنلاین توسط ناسا بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا