استان ها

کاهش فوتی ها مهمترین هدف سیستم بهداشت و درمان در مدیریت بحران شیوع بیماری کرونا است

بر اساس اخبار آنلاین از چهارمحال و باتاری ، دکتر قاسم جان بابایی ، در ستاد منطقه 25 ، در کرونا گفت که استفاده نکردن از آنها در گسترش کرونا ، عبرت برای همه است.
وی افزود: “نه تنها تغییری در ساختار ویروس کرونا ایجاد نشده است بلکه سلامت کلیه گروه های سنی مبتلا به بیماری های عفونی جدی را نیز به خطر می اندازد.
وی همچنین گفت كه مطالعات در مورد شیوع بیماری عروق كرونر قلب در مناطق مختلف جهان نشان داده است كه هرگونه سهل انگاری می تواند آسیب جدی و جبران ناپذیری ایجاد كند.
دکتر جان بابایی افزود که شیوع در کشور یک فاجعه است و ما باید پس از هر بسته شدن دوباره آن را ببینیم.
وی افزود ، “هنوز نگرانی هایی در مورد تعطیلی قریب الوقوع وجود دارد.
معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: “در اثر حادثه کرونا جان بسیاری از افراد به ویژه در میان جوانان از بین رفته است.”
وی گفت: از آنجا که آنفلوانزا مسری تر از ویروس نیست ، با رعایت پروتکل های بهداشتی از شیوع بیماری کاسته می شود ، اما برنامه ای برای توزیع واکسن در بین آسیب پذیرترین گروه ها وجود دارد. آراد
دکتر جان بابایی گفت: “در آینده نزدیک ، از پرستاران ، پزشکان و کارمندان بهداشت منطقه بخاطر درمان خوب آنها با وبا تقدیر می شود.”
وی گفت: بهورزان چهارمحال و باتیری یکی از نیروهای کارآمد و متعهد در نظام سلامت کشور هستند و باید از این عزیزان بهتر دلجویی و قدردانی کرد. عدم رعایت پروتکل ها و افزایش بار مراجعه به بیمارستان می تواند منجر به خستگی و سوختگی کادر پزشکی شود.
وی در مورد اپیدمی بیماری عروق کرونا گفت: تعطیلی مشاغل باید به عنوان آخرین چاره برای مقابله با بیماری گاو استفاده شود و تحصیل دانش آموزان را تا حد ممکن کاهش داده و از حضور دانش آموزان بکاهد.
وی گفت: “با حمایت دولت ایالتی و قوه قضائیه ، برنامه کلی کاهش شیوع بیماری شریانی است.”
در پایان ، دکتر جان بابایی اشاره کرد که مهمترین هدف سیستم مراقبت های بهداشتی برای کنترل خطر ابتلا به بیماری های قلبی کاهش تعداد مرگ های ناشی از این بیماری است زیرا آسیب به زندگی انسان برای جامعه برگشت ناپذیر و تلخ است.
یادآوری می شود که دکتر جان بابایی در نهم اکتبر به چهارمحال و بختیاری سفر کرد.

46

لین

دکمه بازگشت به بالا