اجتماعی

تداوم بارش‌ باران در کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار اضطراری سازمان هواشناسی گفت: بارش ها تا هفته آینده (4 آنلاین) در کشور در شمال غربی و در امتداد سواحل خزر ادامه خواهد داشت.

در مصاحبه با دانا نیوز طی دو روز آینده ، ایفاحان ، نیمه غربی یزید ، شمال فارس ، کرمان ، جنوب غربی کراسان ، شمال سیستان و بلوچستان و استانهای لرستان ، چهارمحال و بهتیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، شمال بوشر و مناطقی از برخی مناطق جنوب غربی و غرب. ابرهای پراکنده و باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید همراه است.

لین

“در روزهای جمعه و شنبه (4 و 5 اکتبر) ، شمال غربی آذربایجان و آذربایجان شرقی ، اردبیل و گیلا ، به ویژه در بعد از ظهر ، با موج جزر و مد مواجه می شوند.”

روز یکشنبه (4 اکتبر) بارندگی در شمال غربی و امتداد سواحل خزر ادامه داشت و بارش به استانهای زنگبار ، کازوین ، البرز و تهران تا دامنه جنوبی البرز رسید.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: هوای تهران طی دو روز آینده به شرح زیر خواهد بود: فردا (4 آنلاین) آسمان تهران حداقل 16 درجه سانتیگراد و 25 درجه سانتیگراد و جمعه (4 آنلاین) با وزش باد کمی ابری خواهد بود. کمی از ابر کمی صاف ، گاهی اوقات وزش باد حداقل 17 و حداکثر دما 28 درجه سانتیگراد است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا