استان ها

رقابت هزاران مهندس در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرگزاری آنا از کرمانشاه ، آزمون دو روزه ماراتن ملی برای ورود به حرفه مهندسان ، ساخت تکنسین ها و آزمایش مهارت های معماران تجربی در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار شد.

در یک تمرین سه دوره ای در صبح پنجشنبه و بعد از ظهر سوم و جمعه چهارم جمعه در اکتبر 1999 ، 4400 داوطلب زن و مرد دانش علمی و فنی خود را ارزیابی کردند.

لین

در مجموع 1668 داوطلب زن و 2،680 داوطلب مرد در این آزمایش شرکت کردند. این آزمون در پنج دانشکده از پنج دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه تحت نظارت بازرسان گروه بهداشت و علوم پزشکی کریشنا و پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی مناسب انجام شد. .

آزمون سیستم مهندسی نیز به احترام پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد با حضور بیش از 1200 داوطلب انجام شد.

واحد مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی وام گیرنده این آزمون را برگزار می کند

به گزارش خبرگزاری بروجرد آنا ، این سیستم مهندسی با بیش از 1200 داوطلب در سه شیفت صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ، پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی را در دانشگاه آزاد اسلامی برویر کنترل می کرد.

این آزمون برای سه گروه از داوطلبان برای ورود به رشته های مهندسی ، تکنسین های فنی ساخت و ساز و حرفه ای ، برنامه ریزی شهری ، ترافیک ، معماری نظارت ، مهندسی عمران ، نقشه برداری و غیره انجام شد.

این آزمایش در دانشکده شهید چمران در سه منطقه ، کالج بحیر العلوم و سالن ورزشی امام خیمینی انجام شد.

کنکور سراسری نماینده کاملی از آزمون سراسری مهندسان است که به میزبانی دانشگاه آزاد واحد آزباش در واحد اهباش برگزار شد.

اسدالله شفیع زاده افزود علاوه بر مهندسین اهاری ، مهندسانی از شهرهای همسایه مانند کالیبار ، هوراند ، کودافارین ، ورزکان و هریس نیز در سهولت و امکان دسترسی به آزمون برای فارغ التحصیلان مهندسی شرکت کردند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی اره اعلام کرد که کلیه 402 داوطلب (39 زن و 63 مرد) در سه شیفت صبح پنجشنبه و جمعه ، 25 و 3 اکتبر در سه شیفت در دانشکده منابع انسانی دانشگاه با رعایت کلیه استانداردها و پروتکل های بهداشتی دانشگاه ، اعلام کردند.

این دانشگاه آماده انجام سمینارهای ویژه ، سخنرانی ها و کارگاه های بلند مدت و کوتاه مدت و آماده سازی امتحانات به صورت مستندات است. ادارات و م institutionsسسات مختلف گزارش دادند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناد کاون – واحد مینوداش – گفت:

احمد محرابی در مصاحبه با خبرگزاری آنا در مصاحبه با خبرگزاری آنا در آدیس آبابا ، در مورد آزمون ورودی ملی مهندسان اظهار داشت: 1929 داوطلب زن و مرد در سال 1999 برای تعیین صلاحیت معماران و مهندسان آزمون حضور داشتند. هر هفته دو بار در تیر و جمعه در روزهای پنجشنبه و جمعه با همکاری مهندسی این شهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد كاوان برگزار می شد.

لین

او اضافه کرد: زنان و 651 مرد ، 146 زن و 629 مرد در یک شب.

رئیس دانشگاه آزاد ، واحد گنبد کائونیس-مینوشت ، مواد آزمایشی را شرح داد:

صبح جمعه ، 317 زن و مرد در رشته معماران آزمایشی در زمینه های تاسیسات مکانیکی ، تاسیسات الکتریکی ، مهندسی عمران و محاسبات به رقابت می پردازند.

وی گفت: “این آزمون دقیقاً مانند هر آزمون فارغ التحصیلی پزشکی برای گرفتن مجوز از سیستم پزشکی و وکالت است.”

لین

به گفته واحد مینوداش ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی غار گنبد ، این آزمون آزمایشی برای آزمون ورودی مهندسین ، متخصصان ساخت و ساز و معماران حرفه ای است و شامل چهار بخش کنترل برای کنکور کلاس سوم مهندسین عمران خواهد بود. ، این محاسبه ، عملکرد و طراحی با اجرای کلیه دستورالعملهای بهداشتی در این قسمت از دانشگاه انجام می شود.

پایان پیام / 4121/4062 /

دکمه بازگشت به بالا