اجتماعی

آخرین جزئیات کارت بلیت متروی خبرنگاران

مدیر اداره کنترل ترافیک وضعیت فعلی کارتهای بلیط مترو خبرنگاران را تشریح کرد.

همانطور که توسط ESN گزارش شده است ؛ وی با بیان اینکه پس از ارائه طرح ترافیک روزنامه نگاران ، روند بررسی اسناد خبرنگاران برای ارائه کارت های بلیط مترو را آغاز کرده ایم ، گفت: تاکنون برای 2062 خبرنگار بلیط صادر شده است.

لین

وی گفت: این كتابهای درسی برای افراد واجد شرایط كه به منظور كسب كارت بلیط مترو كاملاً آماده هستند ، ارسال شده است.
مدیر بخش و برنامه های ترافیکی به سازماندهی منطقه ادامه داد: آن روزنامه نگاران دارای نقص سند باید نقص سند خود را اصلاح کنند ، در غیر این صورت بلیط مترو به آنها داده نمی شود.
سیانفر نیز مشخص شده است: اگر کارت پرس فعال یک ساله (برای کارت بلیط سال 1998) داشته باشید ، از افرادی که واجد شرایط دریافت کارت بلیط هستند ، هزینه 1399 از شما گرفته می شود.
به گفته معاون وزیر حمل و نقل در شهرداری تهران ، خبرنگاران باید به http://eticket.tehran.ir مراجعه و در صورت نداشتن بلیط ، برای بلیط مطبوعات ثبت نام کنند. و پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز ، باید عکس و معرفی نامه را بارگذاری کنند.
انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا