اجتماعی

کشف ۵۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو

رئیس پلیس ششم تهران از دستگیری یک سارق خودرو و سرقت 50 نفر خبر داد. “مالکر به ظن سرقت دستگیر شد.

طبق گزارش دانا نیوز سرهنگ بازپرس علی کنجوریان گفت: در اوایل ماه ژوئن دستور قضایی برای سرقت وسایل نقلیه در کلانتری ششم پلیس آگاهی صادر شد.

لین

وی افزود: محتویات پرونده شاکی نشان می دهد که شاکی ماشین را در حاشیه جاده پارک کرده و کیف پول خود را به همراه مدارک شناسایی ، چک ، اسناد املاک ، پول نقد و چند سکه بهاد آزادین در صندوق عقب خود قرار داده است. هنگام بازگشت متوجه شکستگی صندوق عقب و سرقت کیف شد.

رئیس بانک اطلاعات ششم پلیس آگاهی گفت: “این پرونده به پلیس آگاهی ارجاع شد و بازرسان برای کشف مجرم یا باند به محل جنایت اعزام شدند و آنها ردیابی جنایت کردند و سارقی به نام جهانگیر را پیدا کردند. بودن

“به دنبال تحقیقات ، بازرسان دریافتند فردی که به همراه وحید ، هماهنگ کننده دادگستری شاکی بازداشت شده ، چندین مورد چک داشته و از چک شاکی استفاده شده است. این مرد اعتراف کرد که با چک شاکی مرتکب 10 فقره کلاهبرداری شده است و در بازرسی از خانه وحید چندین فقره چک سرقت شده دیگر کشف شد

محققان می گویند آنها توانسته اند مخفیگاه جهانگیر در شرق تهران را پیدا کنند. من دوستانم را دزدیدم ، امین.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرانجام رئیس بانک اطلاعات ششم پلیس آگاهی گفت که جهانگیر و مالکر دستگیر و چک های سرقت شده به دادستانی ارسال شده و تحقیقات پلیس برای دستگیری امین و شناسایی قربانیان در جریان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا