حوادث

مرزهای چهارگانه ایران و عراق کاملا بسته است

جانشین فرمانده ناجا با تأکید بر روابط مرزی خوب ایران و عراق اظهار داشت: عاشقان و زائران امام حسین (ع) نباید به مرز بروند زیرا عراق آماده پذیرایی از زائران نیست.

به گزارش دانا نیوز ، سردار گهسم رضایی امروز بعد از ظهر ، آنها به استان كوزستان سفر كردند ، از پایانه مرزی شلم چه بازدید كردند و با مرزبانان گفتگو كردند.

لین

جانشین فرمانده ناجا گفت: روح القدس در مرزبانان است ، آنها مرزها را با وقار و اقتدار کنترل می کنند و هنوز در بهترین امنیت مرزها هستند. ما داریم میریم

رضایی با اشاره به روابط مرزی خوب بین ایران و عراق گفت: ما با عراق روابط خوبی داریم و مرزنشینان با مرزبانان همکاری خوبی دارند.

وی گفت: “همانطور که در عراق بیان شد ، مرزهای این کشور به اتحادیه عرب بسته شده است و ما از اعضا و دوستداران ابا عبدالله الحسین (ع) می خواهیم که مطابق با تصویب ستاد Koro و مبارزه با فساد اداری همکاری کنند و به مرزها نروند.”

وی گفت: سلامت مردم ، به ویژه زائران برای ما بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه توالت فرنگی بین اسلام ، ایران و کربلا بود ، گفت: “دوستان ما در عراق آماده پذیرش زائران نیستند و آنها نیز آنها را قبول نخواهند کرد.”

جانشین فرمانده ناجا گفت: “همکاران ما اخبار مربوط به سرقت و مبارزه با اراذل و اوباش ، قاچاقچیان و افرادی را که سعی در اخلال در آن دارند از نزدیک دنبال می کنند.” آنها یک نظم عمومی هستند ، ما کار مهم را انجام می دهیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، رضایی به شهروندان توصیه کرد که به فضای مجازی توجه نکنند و اخبار موثق را از طریق رسانه های ملی و خبرگزاری های رسمی دریافت کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا