اجتماعی

عملیات اجرایی 10 پایگاه اورژانس در اراک آغاز شد

دانا نیوز / مرکزی وی با اشاره به راه اندازی 10 بخش اورژانس در اراک گفت: ما به 10 پایگاه دیگر برای دانشگاه های علوم پزشکی در دانشگاه اراک نیاز داریم.

دکتر پریا بهرامی در مصاحبه با ISN با اشاره به مراسم حفر 10 ایستگاه اورژانس شامل هشت ایستگاه شهری در اراک و دو ایستگاه جاده ای منتهی به شهر اظهار داشت: این پروژه توسط مسئولان ، شهردار ، شورای شهر و خیرین سلامت پیگیری شد. . ما امیدواریم که آنها تا پایان ساخت این پایه ها در کنار اورژانس باشند.

لین

وی با بیان اینکه در تلاشیم برخی از این پایه ها را تا پایان دهه 1400 به مرحله اجرا درآوریم ، گفت: هشت پروژه شهری در مناطق مختلف اراک پیدا شده است که هرکدام 500 میلیون تن هزینه داشته است.

بهرامی افزود: 500 میلیون تن برای تجهیز این پایگاهها و 1 میلیارد تن برای هر كشتی آمبولانس تجاری مورد نیاز است ، در واقع افتتاح كامل هر تأسیسات 2 میلیارد تن هزینه دارد. در حقیقت ، این مبانی را به پیچیدگی های دانشگاه علوم پزشکی مجهز کنید. راضی کننده خواهد بود

وی در مورد وضعیت عمومی وضعیت اضطراری تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: این بنیادها شامل 40 مورد بازرسی شامل 39 پایگاه زمینی و یک فرودگاه است که از این تعداد 23 پایه شهر و 16 پایه جاده است.

وی گفت: “ما 10 بنیاد پشت برنامه ششم توسعه ملی در اراک داشتیم. خوشبختانه امروز 10 مکان دارد. در واقع ، این طرح در سال 1976 آغاز شد.” از نیمه دوم سال 1998 پروژه ها و پایگاه های داده را در مکان مناسب توصیف کنید.

وی افزود: “علاوه بر 10 پایگاه در شهر اراک ، به 10 پایگاه دیگر در شهرهای زیرمجموعه علوم پزشکی اراک نیاز داریم که باید در طرح فاجعه در شازند ، دلجان ، محلات ، کمیجان و آسیا مستقر شوند.” بیایید با جذب خیرین محلی و با کمک شبکه های بهداشت شهری ، اجرای آن را آغاز کنیم.

بهرامی در مورد تأمین نیروی انسانی و نیرو های اضطراری اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی فعلی دانشگاه اراک همان نیروی بنیادی موجود را دارد اما ما در مذاکره با وزارت بهداشت قول داده ایم تشکیلات جدیدی برای پایه های جدید ارائه دهیم. پاداش پاداش او. باید نیروی فنی جذب شود ، در واقع 60 نفر برای این 10 بنیاد که توسط قوه مجریه آغاز شده است باید تأمین شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا