استان ها

تأکید بر اجرایی‌کردن روش‌های نوین علمی در ستاد امر به معروف و نهی از منکر

ایمان کامرانی ، سخنگوی خبرگزاری Bonar Abbas ، در جلسه با معاون وزیر علاقه و امور اجتماعی استان همازگان ، گفت که دانشگاه آزاد اسلامی ایران مرکز تحولات اجتماعی است. تغییر در زمان و رویکردهای جدید می تواند در تحقق برنامه ها و سیاست های نظام و انقلاب نقش داشته باشد.

وی با تأکید بر رشد تحصیلی و مشارکت در امر به معروف و نهی از منکر ، گفت: “دانشمندان باید در تقویت قدرت معنوی و ارتقا capacity توان ذهنی خود ، منتج به خیر و پیشگیری از شر در جامعه موفق باشند.”

لین

بندرعباس ، رئیس دانشگاه آزاد اسلام گفت: “امروز ، این شعار برای توسعه و رشد مناسب نیست.” زیرا ما باید با اجرای برنامه ها کشور را در مسیر رشد قرار دهیم.

امر و نهی اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی نتایج ستاد

وی بر لزوم تمرکز بر خوب و بد تأکید کرد و گفت که اکنون انجام این کار حتی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد.

معاون وزیر علاقه و امور اجتماعی ناحیه هرمزگان به نوبه خود گفت: “دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرمزگان بازوی محکمی در دستیابی به اهداف اصلی مشوق ها و فضایل است.

حجت الاسلام حر گلزاری با اشاره به اینکه ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه هرمزگان بالا است ، افزود: “این دانشگاه با استخدام اساتید مجرب و حرفه ای و تشکیل کارگروه های ویژه به تحریک تقاضا کمک می کند.”

وی گفت که ستاد منطقه ای یکی دیگر از نیازهای امر به معروف و نهی از منکر است. هرمزگان جزئیات L: بورس تحصیلی می تواند روشی م toثر برای پیاده سازی و اجرای برنامه های ستادی در قالب پایان نامه باشد.

در پایان جلسه ، احسان کامرانی و سید مراد به عنوان دبیرکل دانشگاه آزاد اسلامی منصوب و وی به سمت دبیرکل در دفتر تبلیغات فضیلت و انکار فضیلت هرمزگان ارتقا یافت.

پایان پیام / 4078/4062 /

دکمه بازگشت به بالا