اجتماعی

وضعیت قرمز، سوغات مسافران برای خمین

دانا نیوز / مرکزی رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرداری گفت: بیشتر عفونت های وبا در شهر در اثر تماس با ساکنان خارج از شهر و خارج از مناطق ایجاد می شود.

دکتر مجتبی ددار در مصاحبه ای با ISN در مورد وضعیت اخیر کمنی در زمینه شیوع ویروس کرونا می گوید: خمینی در حال حاضر سرخ است. در ماه محرم و در آن دوره وضعیت دوباره قرمز شد.

لین

وی گفت: ارزیابی افراد آلوده به ویروس کرونا نشان داد که بیشترین تأثیرات مثبت بر مسافران خارج از منطقه و شهر بوده و شیوع ویروس باعث درگیری اعضای خانواده با این حامل ها شده است.

وی گفت: “با این حال ، در روزهای اخیر ، مرگ و میر بیمارستان به دلیل تغییر در مراسم مختلف و مسافرت ، این شهر و جمعیت آن را در معرض خطر بالایی قرار داده است.” حرکت

وی گفت: متأسفانه اوضاع این شهر در ماه ژوئن و آگوست تغییر کرد و بیشتر مرگ ها به دلیل ویروس کرونا مربوط به افراد بالای 65 سال و افراد مبتلا به بیماری های اساسی و ریوی است اما این ویروس شایع است. این یک نوع تیرگی و بدون جهش شدید در شهر است و بیشتر بیماران علائم شدیدی ندارند.

وی گفت: متخصصان و بازرسان بهداشت به طور منظم وضعیت مدارس و پروتکل های بهداشتی را کنترل می کنند ، اما در هر صورت ممکن است جامعه دانش آموزی نگران شود زیرا در هر صورت پروتکل ها به طور کامل رعایت نمی شوند. این یک مسئله است.

ویروس کرونا مانند آتش زیر خاکستر است و نمی توان ماهیت این ویروس را به درستی کنترل و پیش بینی کرد ، اما در همه این موارد از امکانات به طور کامل استفاده می شود ، بنابراین برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا با هشت تخت UICU در یک خانه (RA) خمینی ، یکی از بیمارستان های هومینی سمت چپ (RA). کاملاً داده شده است.

دهدار افزود: از ماه گذشته جراحی های غیر ضروری در بیمارستان برای اطمینان خاطر مردم و مردم شهرستان از سر گرفته شده است ، زیرا نباید خدمات متوقف شود ، اقدامات پزشکی در بیمارستان انجام می شود و کلیه شرایط و پروتکل های بهداشتی رعایت شده است. اضطراب و ترس از رفتن به بیمارستان.

طبق آماری که از ابتدای شیوع این بیماری در این شهر منتشر شده ، از مارس سال گذشته تاکنون 634 نفر آلوده شده اند که 43 نفر از آنها فوت کرده اند. تاکنون 23 نفر در بیمارستان بستری شده و 10 نفر نیز از نظر مثبت غربالگری شده اند. ” اعلام شده است و بقیه آزمایشات PCR منتظر نتایج نهایی هستند. بیشتر بیماران در خانه قرنطینه نیز هستند. خوشبختانه 99٪ موارد قرنطینه بدون بستری شدن و بستری شدن در بیمارستان می گذرد و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ویزیت های روزانه بیماران را کنترل می کنند.

وی گفت: “داروها و امکانات به دلیل مستقل بودن این مدرسه از اراک و ساو به طور جداگانه در دسترس هستند. سهمیه های دارویی مانند راماد ساویر محدود است و در درجه اول برای بیماران جدی تجویز می شود ، اما کمبود کلی وجود دارد.” هیچ درمانی برای 19 بیمار کووو در این شهر وجود ندارد.

وی اظهار داشت که این بحران “بسیار جدی” خواهد بود اما “در حال حاضر دو سوم ظرفیت بیمارستان خالی است.”

ددار گفت: دو پیراپزشك از جمله پرستار و متخصص بیهوشی و 15 پرستار از جمله پرستار و پزشك به این بیماری آلوده شده اند. خوشبختانه همه تحت درمان قرار گرفته اند و در زمینه پزشکی یک مشکل جدی وجود دارد. » آلوده نیست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی در شهر خمین به نوبه خود دلیل اصلی سرخی شهر کوهن را وجود افراد خارجی از خارج از شهر و استان دانست. با این حال ، حضور مردم در خارج از شهر خطر مشکلات عروقی در Cmenia را کاهش داده است.

انتهای پیام

لین

دکمه بازگشت به بالا