حوادث

هیچ یک از خدمات ناجا در ایام کرونا متوقف نشد

ایسانا / چهارمحال و بهتیاری وی گفت: “در دوره کرونا ، تمام مراکز درمانی و بیمارستانهای ناجا به ارائه خدمات به جامعه و پذیرش بیماران اختصاص داشتند و طی این روزها تعداد زیادی از کارکنان ما در کرونا دستگیر شدند اما هیچ یک از خدمات ما متوقف نشد.”

سردار خوزه آستاری در دیدار با چهارمحال و نماینده نخست وزیر باتاری با تأکید بر اینکه نیروهای مسلح امنیت و نظم را در همه مناطق تأمین می کنند ، افزود: نیروهای پلیس از روزهای اول شیوع وبا فعالیت می کنند. وارد شد

لین

وی گفت: “در اولین گام ، تجهیزات لازم از جمله ماسک ، سموم دفع آفات و برخی داروها با همکاری قوه قضائیه در دسترس عموم قرار گرفته است.”

وی گفت: نیاز به مسموم کردن جاده ها و مناطق عمومی در هنگام شیوع ویروس وبا احساس شد.

اشتر به اقدامات پلیس FATA برای سازماندهی جرایم اینترنتی و محافظت از مردم در طی همه گیری وبا اشاره کرد. به مردم هشدار داده شد و عده ای احضار و تحویل مقام قضایی شدند.

فرمانده پلیس افزود که ناجا در اجرای برنامه های از راه دور اجتماعی و برنامه های محدود كننده بسیار موفق عمل كرده است ، خاطرنشان كرد: در طول نوروز ، 70 هزار پرسنل ناجا شبانه روز در این طرح مشاركت داشتند. دفاتر یا تعطیل بودند یا با ظرفیت یک سوم فعالیت می کردند و بازگشت وسایل نقلیه از ورودی به شهرها در این زمان یک نگرانی جدی بود.

وی گفت: علاوه بر این ، همه مراکز درمانی و بیمارستانهای ناجا برای ارائه خدمات به جامعه و پذیرایی از بیماران راه اندازی شده اند و تعداد زیادی از کارکنان ما این روزها به بیماری قلبی مبتلا شده اند اما هیچ یک از خدمات ما متوقف نشده است.

“در این جلسه تلاش شد تا تمام انتظارات مقامات منطقه ای در نظر گرفته شود. یک سال تمدید شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا