اجتماعی

کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در برخی مناطق کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار اضطراری سازمان هواشناسی گفت: جریان شمالی وارد سواحل خزر شده و در برخی مناطق 4 تا 6 درجه سانتیگراد کاهش یافته است.

در مصاحبه با دانا نیوز وی گفت: امروز (سیزدهم شهریور) در برخی مناطق آذربایجان شرقی ، اردبیل ، گیلان ، البرز مرکزی ، هرمزگان غربی ، برخی مناطق فارس ، زاگرس مرکزی در چهارمحال و بهتیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، لرستان شرقی و غرب اصفهان به ویژه در بعد از ظهر گاهی رعد و برق توسط رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

لین

وی گفت: “فردا و پس فردا (13 و 14 سپتامبر) در شمال غربی آذربایجان ، آذربایجان شرقی ، اردبیل ، زنگبار و برخی از مناطق گیلا ، غرب مازندران ، جنوب فارس ، کهگیلویه و بویر احمد و در غرب هرزوگان ، به ویژه در چند ساعت آینده.” حمامهای پراکنده دور از انتظار نیستند.

ضیائیان اظهار داشت: در روزهای سه شنبه (16 شهریور) در برخی مناطق شمال شرقی و شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود ، علاوه بر این مناطق ، جنوب کرمان ، هورمون های شمالی و جنوب سیستان و بوچستان ، ارتفاع ، رشد ابر ، رعد و برق ، گاهی اوقات رعد و برق و وزش باد شدید.

روز چهارشنبه و پنجشنبه (16 و 17 سپتامبر) ، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: شمال فعلی به سمت شمال به سمت اربیل ، گیلان و مازندران حرکت می کند ، بارش باران و وزش باد به 4 تا 6 درجه سانتیگراد کاهش می یابد. می شود.

وی دریای خزر را “سخت” توصیف کرد و گفت: “در ارتفاعات شمالی البرز و آذربایجان شرقی رعد و برق موقتی وجود دارد.”

وی ادامه داد: از روز چهارشنبه (17 سپتامبر) وزش باد در فلات شرقی شدت گرفته و گرد و غبار در منطقه زابلون پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی پایان هوای تهران طی دو روز آینده را اعلام کرد: فردا (14 سپتامبر) آسمان تهران حداقل 21 درجه سانتیگراد و حداکثر دما 32 درجه سانتیگراد و روز بعد (15 سپتامبر) 22 درجه پایین تر خواهد بود. اندازه و حداکثر دما 31 درجه سانتیگراد همراه با وزش باد صاف است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا