استان ها

بهره برداری از بزرگترین ترانسفورماتور قدرت ساخت داخل با حضور وزیر دفاع

گروه صنعت ترانسفو ایران ، به نقل از روابط عمومی ، گزارش داد که وزیر دفاع گفت “یادداشت مهم جهش تولید و پروژه ها با حاکم زنگبار و سازمان برنامه و بودجه” به پایان رسید و اقتصاد منطقه اتفاقات خوب می افتد و همه چیز باید تسریع شود.

وی گفت: محصولات این صنعت پیچیده دانش بنیان است و در چرخه صنعتی از قدرت كامل برخوردار است و از این رو با 400 مگاوات قدرت اولین ترانسفورماتور كشور است. موجود برای مجتمع های صنعتی.

لین

وی گفت دشمن می خواهد به جمهوری اسلامی ایران حمله کند و تنها راه نجات قلدری دشمن است.

امیر حاتمی همچنین گفت که ایران ترانسفو برای جلوگیری از واردات دهها میلیون دلار در صنعت برق ، باید به قدرت داخلی و پشتکار مهندسان متکی باشد.

نمایشگاه تولیدات داخلی که در مرکز انتقال خون ایران برگزار شد ، نشان دهنده تلاش بسیار مهندسان ایرانی در خنثی سازی مظلومیت کشورمان است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو در این مراسم صحبت کرد و گفت که یک ترانسفورماتور 400 MVA 245 / 21KV برای اولین بار در ایران با موفقیت آزمایش و نصب شده است. عزت ملی محسوب می شود.

دکتر ظهیری با اشاره به طراحی ، تولید و روند موفقیت آمیز ترانسفورماتور قدرت سه طبقه در ایران اظهار داشت: تفاوت اصلی این ترانس 400 ولت است که بالاترین رکورد تولید یک ترانسفورماتور قدرت سه طبقه است. توسط مهندسان و کارگران ایرانی انجام شد.

به گفته ظهیری ، در سه ماهه اول سال 1998 ، گروه صنایع تبدیلی ایران چهار ترانسفورماتور فوق العاده با ظرفیت 315 مگا ولت آمپر و چهار ترانسفورماتور ولتاژ بالا با ظرفیت 400 کیلووات را برای کوزستانا الکتریک طراحی کرد.

علاوه بر ترانسفورماتورهای فوق العاده ، برای اولین بار در ژانویه سال گذشته ، بزرگترین ترانسفورماتور 3 فاز کشور با 4/4/20 / 2230/400 با دامنه ولتاژ 14.8 ، عرض 8.5 و ارتفاع 10.5 و 343 تن رتبه بندی شد. ساخته شده برای بهره برداری از شبکه های انتقال نیرو.

گفتنی است در این مراسم از نمایشگاه توانمندی و ساخت داخل ایران از شرکت Transfo بازدید شد. کلاس ها. مشاهده گردید.

بزرگترین ترانسفورماتور قدرت داخلی

کل پس انداز ارزی این ارگان های محلی بیش از 3 میلیون یورو در سال است.

مهندسان ایرانی با تولید قطعات مورد نیاز و استفاده در ساخت ترانسفورماتور عبارت “ما می توانیم” را ارائه داده اند.

مجتمع صنعتی ایران ترانسفو تمام تلاش خود را برای تحقق اقتصاد پربار و انعطاف پذیر دنبال می کند و از لیست رهبران برتر و دستورات قطع وابستگی به صنعت برق کشور که 85 درصد نیاز صنعت برق کشور را در بر دارد ، پیروی می کند. اثبات این امر ضروری است.

لین

بزرگترین ترانسفورماتور قدرت داخلی

دکمه بازگشت به بالا