اجتماعی

لزوم بهره‌گیری از ظرفیت شوراها با همکاری سایر دستگاه‌ها برای محرومیت‌زدایی

وی گفت که باید از ظرفیت شوراهای محلی و همکاری و تعامل سایر ارگان ها برای رفع کمبودها در تمام نقاط کشور استفاده شود.

به گزارش دانا نیوز ، در سی و پنجمین مجمع عمومی مجمع عمومی استان ها ، شورای حمایت از استان ها با اشاره به ظرفیت توسعه شهری و روستایی اظهار داشت: این شورا 75 عضو و 31 منطقه دارد و 125000 عضو دارد. شورای عالی دولت اساساً دومین پارلمان کشور است و تنها نهادی است که می تواند پس از دولت گزارشی را به مجلس شورای اسلامی ارسال کند ، بنابراین مناطق مختلف کشور می توانند از این ظرفیت شورای عالی دولت استفاده کنند.

لین

وی گفت: امور شهروندان در مناطق شهری در سراسر کشور به عهده شوراها ، دهیاری ها به عهده شوراهای روستاها است و شهرداری ها و دهیاری ها به شهروندان خدمات ارائه می دهند.

سردار محمد ، فرمانده قرارگاه سازندگی کاترین الانبیا ، که میهمان ویژه سی و پنجمین مجمع عمومی بود ، گفت: اردوگاه سازندگی نقش مهمی در پیشبرد اهداف توسعه کشور داشته است. بنابراین اتفاقات خوبی برای مردم سراسر کشور رخ می دهد.

احمدی در ادامه گفت: “قرارگاه سازندگی کتم الانبیا in گام های بلندی در رفع کمبودها در مناطق مختلف کشور برداشته است ، به طوری که کسانی که از کمبودهای سراسر کشور آگاهی کافی دارند ، می توانند از ظرفیت شوراها استفاده کنند.” اعضای شورا به خوبی از کمبودهای روستاهای خود مطلع هستند. البته دورافتاده ترین نقاط کشور دارای مشاور هستند که به همه دستگاه ها اجازه می دهد تا از اطلاعات شورایاری ها برای جلوگیری از کمبود استفاده کنند و ادغام بدهی در یک مکان متمرکز نیست.

وی گفت: “ما با همكاری برای حل بحران در كشور با نهایی كردن تفاهم نامه بین شورای عالی منطقه و اردوگاه الانبیا تلاش می كنیم.”

به گفته احمدی ، این واقعاً وظیفه شوراها و همه مقامات جمهوری اسلامی است و شورای عالی ایالات متحده چیزی کمتر از یک شورای مشورتی اسلامی ندارد و می تواند راهی پیش رو و مثر باشد.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا