بین الملل

آواکس‌های «KJ-500» چین بر فراز دریای چین جنوبی جولان خواهند داد

به گزارش خبرگزاري فارسي بين الملل ، رسانه هاي چيني گزارش داده اند كه آخرين نسخه از KW-500 AWACS ساخت چين در حال توسعه در درياي جنوبي چين است.

به گزارش انگلیسی زبان گلوبال تایمز ، AWACS در قسمت جنوبی این کشور در پایگاه دریایی چین واقع شده است. تحلیلگران می گویند AWACS جدید به ارتش چین کمک می کند تا فضای هوایی و دریایی خود را در دریای جنوب چین از جمله پروازهای جاسوسی حفظ کند.

لین

فو گیاساوو ، تحلیلگر نظامی چینی ، به نوبه خود گفت ، AWACS ، مجهز به سیستم های هشدار سریع ، از نسخه آمریکایی برتر است و به سوخت هوا نیاز دارد. این تحلیلگر نظامی چینی افزود: اقدامات انجام شده در هواپیمای سریع السیر هنوز به طور کامل اعلام نشده است.

در روزهای اخیر ارتش چین برای نشان دادن ارتش آمریکا با هواپیمای لئوینگ هواپیماهای جنگنده به پرواز درآورده است. به گزارش وب سایت نیو احیا ، این ناو اخیراً با استناد به وزارت دفاع چین ، مأموریتی را با هواپیماهای جنگنده G-15 شین هوا انجام داده است. در طی این عملیات ، جنگنده های G-15 با موفقیت موشکهای واقعی را به اهداف خاص شلیک کردند و تجربه سوخت گیری هوی را با موفقیت به پایان رساندند. (جزئیات بیشتر)

پایان پیام /


تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا