اجتماعی

کاهش دما و خیزش گرد و خاک در برخی نقاط کشور

سازمان پیش بینی و پیش بینی سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش دما در مناطق شمالی کشور 4 تا 6 درجه سانتیگراد در این هفته وزش باد شدید در برخی از مناطق کشور پیش بینی کرد.

صادق ژیان در مصاحبه با دانا نیوز طبق تجزیه و تحلیل پیش بینی وضعیت هوا (7 سپتامبر) ، در اکثر مناطق کشور آب و هوای پایداری وجود دارد. بارش باران پراکنده پیش بینی می شود.

لین

ادامه: እና چهارشنبه و پنجشنبه (19 و 20 سپتامبر) این شرایط علاوه بر این مناطق در برخی از مناطق آذربایجان غربی و استانهای آذربایجان شرقی پیش بینی می شود.

براساس این گزارش ، در 5 روز آینده وزش باد شدید و گرد و غبار در مناطق شرقی و جنوب شرقی کشور به ویژه در منطقه زابلون پیش بینی می شود.

وی افزود: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (10 و 11 سپتامبر) برخی از مناطق کراسا رضوی ، خراسان شمالی ، یزد ، سمنان ، شمال اصفهان ، KOM ، جنوب تهران ، مارکازی و مناطق غربی و جنوب غربی کشور در معرض باد شدید و گرد و غبار قرار گرفتند. مکانها دور از علامت نیستند.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: دمای هوا در مناطق شمالی کشور از بعدازظهر فردا (8 شهریور) تا پایان هفته از 4 به 6 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

سرانجام ، او در مورد هوای تهران طی دو روز آینده صحبت می کند: فردا (8 سپتامبر) آسمان تهران کمی ابری است ، ابرها در بعد از ظهر افزایش می یابد ، گاهی اوقات با وزش حداقل 23 و حداکثر دما 36 درجه سانتیگراد و سه شنبه (7 سپتامبر) نیمه ابری ، ابری تا ظهر است. در وزش باد 22 درجه سانتیگراد و 35 درجه سانتیگراد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا