اجتماعی

امکانات نسخه جدید شاد از کنترل تکالیف تا امتحان گرفتن

مشاور وزیر و رئیس شبکه آموزش دانش آموزان (شاد) نسخه جدید شبکه شاد را معرفی کرد.

با توجه به ESA سیسای حسن الحسینی ، سی و چهارمین نشست مسئولان و مدیران آموزش و پرورش در سراسر کشور ، در دومین و ویژه روز فناوری اطلاعات و شبکه شادی ، برخی محدودیت ها در استفاده از آموزش مجازی ، از جمله دسترسی به حدود 3.5. میلیون ها دانش آموز ویژگی های مدرن را به نسخه جدید خوشبختی ارائه داده اند.

لین

وی افزود: “نسخه قبلی دارای مشکلاتی بود و خانواده ها و معلمان شکایاتی داشتند که ما سعی کردیم آنها را حل کنیم و در یک محیط امن آموزش دهیم.” تأیید صحت همه کاربران برای ما مهم بود.

الحسینی گفت که شبکه شاد با رنگ قرمز نقش سازنده دیگری در روند آموزش دارد و زرد و سفید مکمل “شاد می خواهد یک دستیار علمی برای خانواده ، دانش آموزان و معلمان باشد.”

رابط کاربری Shad از حملات هکر محافظت می شود

نسخه جدید Shad بسیار تعاملی است و شبکه Shad را به عنوان بیشترین برنامه در کشور و یک برنامه با امنیت بالا توصیف می کند که خود را در برابر هکرها محافظت می کند.

الحسینی در ادامه گفت: “هم اکنون همه دانش آموزان ثبت نام شده سفارش مدارس را در شبکه شاد دریافت کرده اند و تحصیلات همچنان در همه مقاطع ادامه دارد.”

دسترسی به برنامه های ورزشی و تمرینی در شاد

تستهای کنترل و نگهداری تکالیف و تستهای تشریحی

وی گفت: “محتوای کامل آموزشی به شاد اضافه شده است.” شبکه شاد این امکان را دارد که به فعالیت های فوق برنامه ، ورزش ، بهداشت و پرورش و پرورش بپردازد.

رئیس شبکه شاد افزود: نظارت بر تکالیف منزل ، آزمون های تستی و تشریحی ، جاسازی کارنامه ها ، داشبورد مدیریت از صف تا ستاد از قبل برنامه ریزی شده است و انتظار می رود قابلیت های جدیدی برای توالی کلاس ویژه ایجاد کند.

الحسینی افزود: ایجاد نمایه حرفه ای برای معلمان و دانش آموزان ، فرصت رأی دادن ، ایجاد شبکه اجتماعی به نام شادنیو و فرصت اهدا از دیگر گزینه ها است.

ادامه دارد

دکمه بازگشت به بالا