اجتماعی

بهره برداری از ۱۰۷ پروژه هفته دولت در شهرستان شهریار/مردم وهیئت ها پروتکل ها رارعایت کرده اند

در همین هفته ، 107 پروژه با وام 440 میلیارد تن در شهرری به وزارت ورزش ، جوانان و جوانان و به مقامات نظامی و کشوری ارائه شد.

طبق گفته ENA از طرف دیگر انوشیروان محسنی بندپی در مراسمی که با همکاری هفته دولت برگزار شد ، باید در پنجمین روز از هفته رجایی و شهدای بهار بزرگداشت کند. پروژه های خوبی اجرا شد.

وی همچنین گفت: دولت 107 پروژه با وام 440 میلیارد تن در هفته در شهیر را اجرا کرده است ، از جمله این پروژه استادیوم 5 هزار صندلی در آدیس آبابا است. پس از انجام یک پروژه مشابه ، زن و مرد در زمین اصابت کردند.

ادامه داد: در باغ شرار از سالن ورزشی با استفاده از مقیاس های زمانی استفاده می شود. اتاق بازرگانی اندیشه نیز در تلاش است تا خدمات بهتری را به مردم این منطقه از نظر استانداردهای نوین و استانداردهای امنیتی و فنی ارائه دهد. پروژه های دیگری نیز در شهرک شهریر در حال اجرا است که هر کدام 20 تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و به زودی اجرا می شوند.

وی تأکید کرد: در آینده نزدیک چهار پروژه برای اتصال شریر که توسط شرکت های صنعتی شریف ، لبنیات و کره تولید می شود ، به شبکه سطح آب ارائه می شود. برای دیدن خدمات بهتر در سطح شهر باز است.

دیدگاه تهران در پاسخ به سؤالات امام حسین (ع) درباره پروتکل های بهداشتی در روز عزاداری ، گفت: “تا به امروز مردم و هیئت های مذهبی 86 درصد پروتکل ها را بررسی کرده اند. این روند برای حفظ سلامت شهروندان و همچنین برای حفظ سلامت مردم با نگه داشتن کانن ها برای روزهای عزاداری و روزهای آینده مشاهده شده است.

به گزارش ENA ، این مراسم که همچنان در شهر شیریر برگزار خواهد شد ، روبروی The Reporter ، گزارشی از وجود تعدادی پروژه بالقوه در سطح شهر ، از جمله 4 پروژه با 440 میلیارد تن وام همزمان با هفته دولت نشان می دهد. آنها دور بودند. شاخص دیگری در سطح شهر استفاده شده است که گامی مؤثر در توسعه و راه حل این منطقه و نیازهای مردم آن در گذشته است.

وی گفت: “ما امیدواریم که این پروژه ها توسط رئیس جمهور در شیرهر اجرا شود.” بیمارستان امام كیهونینی (ره) پروژه دیگری است كه در حال اجرا در این شهر است كه 29 سال پیش تخریب شد و در ابتدا توسط دولت به دست گرفته شد. این پروژه در سال 1998 به پایان رسید. بعد از رشد 33 درصدی ، دانشگاه علوم پزشکی هسته اصلی خود را از دست داده است و امروز نرخ رشد آن 86 درصد است و امیدواریم تا پایان امسال اجرایی شود.

بیمارستان 313 تختخوابی ، که توسط تحریر اهدا شده است ، با تأخیر در ساخت و ساز ، نه توسط متولی اصلی ، دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت ، بلکه توسط دفتر سرپرست و پروژه انجام شده است. به نشانه خوبی تبدیل شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا