اجتماعی

پیام تبریک سردار مومنی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

دبیرکل آژانس مبارزه با مواد مخدر با انتشار پیامی مبنی بر فرا رسیدن هفته دولت و روز کارگر خبر داد.

به گزارش ENA ، سردار اسکندر مانی در پیام خود اظهار داشت: “هفته دولت از فداکاری فرزندان معصوم انقلاب اسلامی تجلیل می کند و روزهایی مانند رجایی و بائور ، دو دوست مقی و دو تن از دوستانش در علم ، جهاد و وزارت الهام می گیرد.” آنها همچنین در خدمت انقلاب و مردم بودند و با یکدیگر همکاری می کردند و زندگی گرانبهای خود را برای اهداف خود فدا کردند و زندگی خود را به بهترین شکل ممکن در اسلام و انقلاب زندگی کردند.

وی ادامه داد: “از طرف دیگر روز کار در خدمت به مردم و رسیدن به خواست خدا است. تمام تلاش آنها این است که گره های زندگی انسان ها را حل کنند ، مشکلات را حل کنند و صلح را به جامعه منتقل کنند. از آنجا که نمایندگان و کارگران هر کشور نقش اساسی در رونق و پیشرفت آن کشور دارند ، برای آنها مهم است که با پیشرفت علمی در جهان ، در همه سطوح به پیشرفت علمی برسند. به گفته امام علی (ع) ، “کارها عمیق می شوند” و “عمل خالص هرگز نمی تواند بدون علم محقق شود”.

منینی نتیجه می گیرد: وقتی یاد و خاطره شهدای دولت بویژه شهدای رجایی و بهار و همچنین کارگزاران حکیم و امیدوار دولت می افتم ، برای همه کارکنان کشورمان و ستاد مبارزه با مواد مخدر آرزو می کنم. به همه کسانی که همیشه جان خود را برای خدمت به ایران و جامعه اسلامی خود اختصاص داده اند ، تبریک می گویم و برای همه آرزو می کنم که در رسیدن به اهداف بزرگ امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری موفق باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا