اجتماعی

افزایش غلظت «ازن» در هوای پایتخت

طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، کیفیت هوا در پایتخت (2 سپتامبر) در حد قابل قبول است. با این حال ، انتظار می رود که میزان تخلیه ازن در طول روز افزایش یابد.

طبق گفته ENA طبق پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوا ، پیش بینی می شود که کیفیت هوا در پایتخت صبح امروز (2 سپتامبر) سالم باشد.

در طول روز وزش باد به تدریج افزایش یافته و شرایط توزیع آلاینده ها را فراهم می کند. اما به دلایل کافی برای آلودگی ازن ، شاهد افزایش این غلظت در بعد از ظهر خواهیم بود.

طی امشب (2 سپتامبر) پیش بینی می شود که وزش باد شدید باعث کاهش آلودگی بویژه تعداد ذرات مسدود شده و حفظ کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت شود.

فردا صبح (23 شهریور) پیش بینی می شود که طی چند ساعت گذشته ، شرایط پایدار و هوا افزایش یابد و ترافیک افزایش یابد ، آلودگی به ویژه ذرات مسدود شده منجر به کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق شود.

در طول روز ، مشابه روز قبل ، با افزایش سرعت باد ، شرایط ایده آل برای پراکندگی ناخالصی ها فراهم می کند. با این حال ، به دلیل افزایش ازن در بعد از ظهر ، کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پرجمعیت از موارد غیر معمول نیست.

با وجود وزش باد شدید در ساعات پایانی فردا (23 شهریور) ، میزان آلودگی کاهش می یابد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق Tehara در حد قابل قبول خواهد بود.

طبق گفته ENA ، در 24 ساعت گذشته ، منطقه اطراف فرودگاه پایتخت به طور متوسط ​​98 ازن و پایتخت در وضعیت مطلوبی قرار داشته است. آلودگی شاخص در حال حاضر کمتر از 2.5 میکرون است و به طور متوسط ​​68 و هوا در محدوده قابل قبول است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا